Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem ürül ki teljesen a...

Ha nem ürül ki teljesen a mell elapadhat a tej?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy a gyerek nem győzi ki inni a tejet a ciciből.KI fejném ami benne marad,de a babám nem fogadja el cumis üvegből,öklendezik tőle.Ha kiskanállal adom akkor meg sir.Ki önteni meg nem szeretném mert azok közzé tartozom akik nagyon megszenvedtek az elején minden csepért.
2016. ápr. 30. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi tejről van szó? nekem soknál begyulladt mint az állat, ilyen 10-20ml hipp-hopp felszívodott-elapadt. esetleg fecskendőből sem eszi,kispohárból stb? vagy le is fagyaszthatod,fél évig jó azt hiszem -18-on,vagy adhatod egy másik babának jót is teszel vele és pénzt is kapsz érte :-)
2016. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mennyi marad benne mert csak harmadik napja van ilyen problémám eddig minden simán ment most meg teljes káosz egyébként kezdem érezni,hogy fáj egy kicsit.
2016. ápr. 30. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy begyulladna, inkább fejd ki, fagyaszd le, jó lesz későbbre. Egyébként be fog állni a kereslet-kínálat, bár nem írtad mennyi idős a baba.
2016. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja,azt hittem,hogy írtad,hogy nem fogadja el üvegből,hogy 1x-2x kifejted már így tudod mennyi. elapadni nem fog, csökkenni egy kis idő után igen, jó esetben a baba fenn tartja magának az elegendő mennyiséget,ha mégsem akkor majd egyből fejsz ha úgy látod kezd kevés lenni. ha feszül,fáj a melled akkor viszont ne hagyd úgy,kellemetlen egy gyulladás
2016. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.5 hetes.Még nagyon pici.Ha esetleg lefagyasztom,hogyan kell kiolvasztani,es melegiteni.Ha kiolvasztom nem lesz vizes?
2016. ápr. 30. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Előveszed és sima hűtőbe rakod,minél lassabban olvad ki annàl jobb.
2016. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahogy írták,minél lassabban olvad ki annál jobb,ha viszont ha nincs időd a hütőben olvasztást várni,ott a vízben olvasztás, én ezt üvegmelegítőben csináltam,volt ilyen funkciója,hogy anyatej kiolvasztás, de azt néztem csak annyi,hogy hideg víz :D ezt akármilyen kis fazékban megtudod,gondolom olyasmi mint ha szobahőn lenne csak kicsit lassabb-kíméletesebb mert hűvősbe van ez mondjuk nyáron tényleg jó. arra nem emlékszem már melegben mennyire lehet, langyosban gondolom igen ha s.o.s.be kéne de forróba már nem hiszem,mikrózni se mikrózd azt mondják a tápanyagoknak nem tesz jót,de ha a védőnődet megkérdezed mindent elmond a tárolásról,kiolvasztásról
2016. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd le, nem kell odaadni cumisüvegből vagy kannállal. Néhány hónap múlva, amikor elkezdesz hozzátáplálni, akkor használhatod főzéshez, almához, krumplihoz, bármihez :)
2016. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!