Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet ezt "feldolgozni",...

Hogy lehet ezt "feldolgozni", "beletörődni?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám és nem tudom szoptatni sajnos.Bimbóvédővel tudtam az elején de nem ment neki így a védőnőmmel megbeszélve fejtem neki.De mára oda jutottam h alig van tejem 40-60 ml-et tudok fejni egy nap kb 3-szor ami marha kevés neki.így kénytelen vagyok neki tápszert adni.nyugtassatok meg légyszi h nem csak én vagyok így...aki már adott ilyen Picinek tápszert..annyira bánt h már kikészülök teljesen..próbálom magam nyugtatni h egészséges annyi baja legyen életébe h tápszeren nő fel de akkor is emészt a gondolat h később ebből nem lesz-e kára.annyi mindent lehet a tápszerekről hallani most nem arra gondolok h nagy lesz a feje stb..meg attól is félek h nem alakul ki köztünk akkora kötödés és h később ez is rossz lesz..jaj kész káosz vagyok..köszönöm a segítséget és a válaszokat...
2010. ápr. 9. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Bár minden Anyuka ilyen mélyen érző Lény lenne,mint Te:-)

Együttérzek Veled,bár hálát adok az égnek,h szerencsére nálunk nem történt ilyen..

Nyugi,az orvos biztos a legjobb minőségű tápxt fogja felirni és minden rendben lesz a Kicsivel:-)Fel a fejjel!!:-))Üdv.

2010. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Szia!! Én se tudtam szoptatni meg megindult a tejem de el is apadt 40 milit tudtam a két mellemből lefejni 6 napos kora óta tápszert adok neki és az ég világon semmi baja tőle!!( le is kopogom!)A mai tápszerek nem olyanok mint a régiek ebben is vannak olyan rostok amik erősitik az immunrendszerét!! Nem kell tőle ennyire félni vmit meg ennie kell a picinek!
2010. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm...már alig várom h 4 hónapos legyen és tudjak neki mást is adni...tiszta dinka vagyok ugye??
2010. ápr. 9. 11:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lárifári!Ugyan mi baja lenne a tápszertől?Tele van számára nélkülözhetetlen vitaminnal!Csodás anyukája leszel!Szupi idő van,menjetek egy jót sétálni és ne emészd magad!Persze a fejést ne hagyd abba!!!Szorgalmasan folytasd,igyál egyél jókat és élvezd ki amíg ilyen pici:)
2010. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Ja bocsi 11:19-es vagyok 5 honapos a fiam és milupa milumil ha startot adok neki mert ezt irta fel a gyerekorvos! És jó semmi baja nincs tőle!
2010. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.Mennyi idős a babád ha megkérdezhettem?és örülök neki h egészséges továbbra is kívánom neki:)
2010. ápr. 9. 11:22
 7/18 A kérdező kommentje:
én is azt adom neki csak az Ar-et mert bukik meg eleinte sokat hányt is sajnos.de mára vége.
2010. ápr. 9. 11:23
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
5 hónapos!
2010. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi! Tudom min mész keresztül. Az én lányom is tápszeres volt. Első időkben sírva adtam neki a tápszert, de legalább nem volt éhes. Most 3 éves, semmi baja, sőt 9 hósan volt először náthás, és egyáltalán nem beteges gyerek. Semmi baja nem lesz a babádnak. Próbáld a jó oldalát nézni. ehetsz amit akarsz, Apa is megetetheti, elmehettek szórakozni mert a nagyi is tud rá vigyázni :o)

Jó hogy eddig is tudtál fejni. Én pl egy cseppet nem tudtam.


Hozzátenném a tesó most 4,5 hónapos és szopik, szóval még az sem biztos hogy legközelebb nem fog menni.

2010. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi, de még pár kérdés. Miért bimbóvédővel szoptattál? Anélkül is próbáltátok? Próbáltad mostanában is mellre tenni vagy csak újszülöttként? Próbáltad többfélehelyzetben is mellre tenni?

Tejserkentésre esetleg próbáld ki a moremilk plus tablettát. Nekem nagyon bevált.

Utolsó voltam megint.

2010. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!