Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan segíthetek azon, hogy...

Hogyan segíthetek azon, hogy 4 hónapos babám nappal nem hajlandó szopizni, csak éjszaka, meg reggel?

Figyelt kérdés
Sajnos amióta ezt csinálja vészesen elkezdett apadni a tejem, ami egyébként se volt sok, kezdetektől tápszerpótlást is kap. Lehet cumizavar? Vagy a kevés tej miatt nincs kedve bíbelődni? Régebben szopizott ügyesen. Hogyan szoktathatnám vissza cicire? Ha éhes is rögtön ordít amikor szoptatni akarom :( Valakinek valami tipp?
2016. máj. 29. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el fejni a tejed, hogy sok legyen és pl amíg nem lesz egyre több, addig lehűtöd, tápszer előtt melegvízbe meglangyosítod és azt adod neki, de minden etetésnél próbálkozz szoptatni. Azt is megpróbálhatod, hogy egy kevés tejet (párcsepp) kinyomkodsz a melledből, ezt a bimbón elkened és úgy próbálod odaadni neki. De jó eséllyel lehet cumizavaros is. :/
2016. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még ugyan 16 éves vagyok, de én is ilyen baba voltam... Csak éjjel voltam hajlandó szopizni... Anyukám azt csinálta, hogy bevitt egy tök sötét helyre, és láss csodád! Elkezdtem szopizni! Úgyhogy szerintem te is próbáld ezt ki. Remélem tudtam segíteni.
2016. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!