Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hetes babuka este tápszer...

11 hetes babuka este tápszer pótlást kap. Ettől most 3 napja nem kakilt. Mivel lehet javítani, segíteni? A tápszer mindig ilyen hatást vált ki?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj Neki kamillateát adni, vagyha nagyon merész vagy hőmérővel segíts neki a kakilásban.

A tápszeres babák kevesebbet kakilnak előfordul hogy 2 naponta.Nekem a védőnő azt moondta ha a kamillateába egy kis cukrot teszek az meghajtja (szerencsére nekem eddig még nem kellett alkalmaznom.)

2008. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk a Mecsektea vált be nagyon, kamillát és édesköményt tartalmaz. Patikában és gyógynövényesnél is lehet kapni. Ezen kívül mi a hőmérőzés helyett szélcsövet használtunk. Ez egy kis gumicső, aminek üreges a közepe és így a felesleges levegő is ki tud jönni, kislányomnak sajnos rendszeresen kellett használni, rengeteget segített. Viszont sajna nem tudom, hogy hol lehet venni, én a barátnőmtől kaptam. Sok sikert!
2008. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!