Elég neki a tejem?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 honapos a babàm, csak anyatejes. Szinte mindig tudna enni a nap minden részében, persze próbàlom tartani a 3 óràt, de ha nagyon enne, természetesen megszoptatom! Két napja viszont furàn viselkedik, szívja a tejet, majd hirtelen elhuzza a fejét és kicuppantja a szàjàbol a cicit, majd megint keresi! Sokszor csak cucorog rajta, nem is eszik... Màr arra is gondoltam, megpróbàlok neki tàpszert adni, hàtha attól jobban jol lakik. Amúgy 3250 grammal született, most 4700gramm, szóval gyarapszik szépen a súlya. Néha hasfàjós. Mit csinàljak ezzel az új hóbortjàval? A mellem sem acél, hogy nyúzza egyfolytàban
2016. júl. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha meghízza a heti 100-150 grammot, és egyébként nem sírdogál napközben, akkor én nem adnék tápszert...talán csak játszik a melleddel, vagy lehet hogy mocorognak a fogacskák már, de egyáltalán nem biztos hogy nem elég neki a tej. ha nem elég azt észre veszed: nyűgös, sírós lesz, és nem hízik.
2016. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen szinu a kakija? Ha sarga, akkor az egeszseges kaki, es azt jelenti, hogy van eleg tejed.

Amugy volt nekunk is nagyon nehez idoszakunk a babammal. Kb 2-3 hos volt o is. Folyton evett volna, nem nott a sulya (csak annyit szedett fel epphogy, amennyit kellett, de hizni nem hizott, sovany volt), nyugos volt, siros volt, nem akart aludni, nem tehettem le, mert egybol sirt... En is gondokoztam a tapszeren, be is mentem egy boltba, hogy vegyek, de szerencsere nem vettem meg. Hala istennek! Az utobbi 8 hetben 1.6 kgt hizott a babam, pedig eddig 4 hetente 200-300-400 g max! Tehat nagyon belejott, es 4 hos kora ota nem is sir annyit, jatszik, lefoglalja magz, kostolgatja a jatekait stb.

Lehet, h most ez nektek is egy nyugos idoszak, majd vege lesz! Ha a vedono nem emliti, hogy kell tapszeres hozzataplalas, akkor szerintem ne eroltesd.

2016. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha zöldes a kakija! Az úgy tudom hasfájàsra utal!
2016. júl. 10. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy épp nem az éhség a baja, nekem akkor csinálja ezt a gyerekem, ha fáj a pocija kaja közbe, büfiznie kell vagy álmosabb mint éhes. A zöldes kaki túletetésre is utalhat. Minek adnál tápszert??? Ha éhes lenne szívna, ne aggódj.
2016. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám akkor szokta ezt csinálni, amikor büfiznie kell. Érdemes megvárni 1-2 büfit és újra megkínálni a cicivel.
2016. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!