Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyakori fejéssel és szoptatáss...

Gyakori fejéssel és szoptatással mennyivel tudtátok megnövelni a tej mennyiségét?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakori fejéssel szinte semennyire(max 1dl tudok fejni,pedig jóval többet eszik a lànyom)

Sokat tettem cicire, plusz grànàtalmàs karamalz. 2 nap órànként cicire tettem,éjszaka kivétel volt. Rengeteg lett a tejem. Azóta is ha növekedési ugràs van,akkor órànként cici és 1 nap alatt helyrejön a mennyiség.

2016. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kb. 3x volt olyan a növ.ugráson kívül, hogy úgy éreztem kevesebb a tej. Ilyenkor vadul elkezdek enni, inni, karamalzt döntöm magamba, hagyom hosszan komfortszopizni a babám. Fejek is, de olyan kevés jön ki, hogy fagyasztani se érdemes, de a babámnak nem adom oda, mert még kevesebb lenne a tejem. Na egy ilyen nap után általában úgy megindul a tejem, hogy másnap majd leesik a cicim, de aztán harmadnap szépen visszaáll a babám igényeihez.
2016. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

inni, szoptatni, inni, fejni, inni, szoptatni, inni, fejni, inni szoptatni, fejni...kb ez a recept


a csúcs szopis gyerek mellett napi 1,5liter lefejt tej volt

2016. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!