Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hatásos fogyókúra szoptató...

Hatásos fogyókúra szoptató kismamának?

Figyelt kérdés
abám 7 hós. A déli szopit már elhagytuk. 1 hónap alatt kéne 5-6kilótól megszabadulnom.
2010. ápr. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha valaki írna ilyet. Nekem is elkelne!
2010. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Étrendváltás, fehér kenyér és fehér cukor elhagyása, napi fél óra mozgás (ha megoldható akkor intenzíven), minden étkezés előtt egy pohár almaecetes víz.

Így heti 1-másfél kilótól megszabadulhatsz, de nem biztos hogy azonnal beindul, nekem 2 hónapig meg sem mozdult a mérleg de azóta tartós a súlycsökkenés.

A barna kenyérre való áttérés nem hülyeség, hihetetlen de a fehér kenyér jobban felvitte a vércukorszintemet mint maga a cukor, terhesség alatt méregettem itthon a vércukromat és erre a "döbbenetes" megállapításra jutottam:)

2010. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi h nem válaszolok, de az utolsóra reagálnék, hogy én csak édességet nem eszek meg fehér kenyeret egyáltalán mert ha lemegyek egy bizonyos kalória alá, egyszerüen elfogy a tejem.

2 hónapja mindennap 1 órát sportolok, eleinte kismama változz vissza dvd-t , most pedig már rendes "embereknek" valót, és össz. 2 kilótól szabadultam meg. 5 hós a lányom, egyenlőre csak szopik.

Szóval nagyon remélem hogy mostanában már beindul, mert kezdem elveszíteni a kezdeti lelkesedést és hogy majd nyárra már tükörbe is merek nézni :(

2010. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok: jól csinálod, így kell, ha ninsc szénhidrát nincs tej, szoptatás alatt ezért nehéz fogyni, meg persze a hormonok is közrejátszanak. Kitartás, sajna nem könnyű....
2010. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy van időtök napi egy órát tornázni?

Nekem 'meghalni' nincs időm,nem hogy egy órát tornázni!

Egyébként én is 'küszködök' a fogyással,de mindenhol azt olvasom,mindenhol azt javasolják,h amig szopik a baba az intenziv testmozgást el kell felejteni!! Ugyanis a kiválasztódó méreganyagok bekerülnek a tejbe,másrészt savanyítja a tejet!

2010. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09.44 es vagyok. Hogy van időm? Hát beszorítom. Nekem van egy 2 és fél éves nagyfiam is meg egy 5 hós lányom. Sajnos csak a házimunkától nem fog lemenni a feleslegem :( Mivel mint irtam evésbeli megszorításokat nem tudok úgy megtenni mint korábban mikor még nem voltam babás, ezért muszáj tornázni.

Én akkor csinálom, mikor alszanak, ha ez még reggel van akkor akkor, ha este 9kor akkor úgy. De legtöbbször 1 és 2 között mert akkor ebéd utáni szunya van.

Pedig nincs segítségem, én főzök én takarítok itthon, de akkor is rá kell szánjam az időt, mert nem bírom ahogy kinézek és ez mindenre rányomja a bélyegét...a hangulatomra, meg még a férjemmel való kapcsolatomra is.

2010. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt tilos a fogyókúra mert méreganyagok kerülhetnek a tejcsibe. mozogjatok sokat, sétáljatok a babával az is mozgás és figyeljetek az étkezésre, maga a szoptatás is fogyaszt. Nekem 3 hós a babám, igény szerint szopizik napi 8-10 alkalommal és már kevesebb a súlyom mint a várandósság előtt, különösebben nem tornázok csak sétálunk minden nap 2-3 órát.
2010. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez ember függő, mert én pl. egyik babám szoptatásakor se fogytam, hanem híztam egy pár kilót mindig. Érdekes mód mikor már nem szopiztak ugyannyit ettem és megindultak a kilók.

Úgyhogy ez nem mindenkire igaz sajna hogy a szoptatás fogyaszt :(( Bár úgy lenne...

2010. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!