Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptassak, vagy mellszívót...

Szoptassak, vagy mellszívót használjak? Melyik kíméletesebb a mellel? Első gyerekem lesz.

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szoptass! Nem is értem a kérdést.
2016. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekfüggő.
2016. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
A szoptatás "kíméletesebb" a babádnak.
2016. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A mellnek tök mindegy, hogy hogyan jön ki belőle a tej, nem attól fog lógni, hogy egy baba szívja ki a tejet, vagy a mellszívó, hanem a hormonoktól és a térfogatváltozásoktól. A babának, a szabadidődnek egyértelműen a szoptatás a barátibb.
2016. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szoptass. Rengeteg előnye van. Én nem bírtam fejni, nagyon időigényes, macerás,nekem szörnyen kellemetlen is volt,és legtöbbször hamarabb elfogy a tej, ha csak fej valaki. Arról nem is beszélve, hogy a babának is jobb a szoptatás. Szerintem a mellnek is.
2016. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a fejes nagyon idoigenyes..nekem napi ketszer kellett ezert kezit hasznaltam, elektromossal biztos kicsit gyorsabb, de a legegyszerubb es legkenyelmesebb ha a baba szivja ki...neki meg nyilvan a szopi a legjobb, hiszen az anyai kozelseget egy cumisuveg nem potolhatja...azt mar leirtam elottem is hog a mell mitol log...edesanyamnak zomeben tapszeres volt mindharom gyereke megis lognak neki. genetika
2016. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*leirtak elottem is
2016. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A baba sokkal kíméletesebb, nekem a szívótól mindig fájt a mellem. A baba masszírozza a nyelvével és amellett szív, a mellszívó meg pusztán a szívóerővel szedi ki a tejet, és nagyon érezni a különbséget.
2016. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joza ***** válasza:

Sem a kézi, sem az elektronom mellsztívó nem olyan hatékony, mint a kisbaba. Az első két hónapban fejtem, mert gyulladt, vérző volt a mellbimbóm, valódi zombilett belőlem. A gyermekem az első hónapban napi 12x szopott ...

A gyulladás végül elmúlt, én pedig szakembertől megtanultam a kézi fejés technikáját, amit mindnekinek ajánlok.

2016. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!