Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tandem szoptatás? Nagyot és...

Tünde1989 kérdése:

Tandem szoptatás? Nagyot és kicsit is szoptatni?

Figyelt kérdés
Olyan anyukàk tapasztalat àra lennék kívàncsi akik terhesség is szoptattam.Hogyan alakult a szoptatàs?Elvàlasztotta magàt vagy ti vàlasztottàtok el a nagyobbat?Terhrs vagyok újra,Kislànyom most 16 hónapos,nagy cicista.Amióta kiderült,hogy terhes vagyok nem hogy el vàlasztotta volna magàt hanem még többet akar szopizni,napi 6 szőr de lehet hogy többször is ha hagynàm.Nekem nem esik olyan jól érzékenyek a mellem,plusz még ràgja is őket hiàba mondom hogy nem szabad.Csak cicin alszik el,ha mondom hogy nem adok akkor nagyon sìr.Nem tudom hogy mit csinàljak,hogyan lehet elvàlasztani,vagy elvàlasztja majd magàt?Segìtsetek.Olyanok vàlaszàt lennék kìvàncsi akik jàrtak hasonló cipőben.
2016. júl. 28. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
követem.
2016. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.
2016. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nahàt akkor legalàbb nem vagyok egyedül.És ti mit csinàltak,hogy próbàljàtok kezelni.Nem akarom megvonni tőle,de úgy érzem,hogy ez màr nekem nem jó.Kimerült vagyok teljesen.Elég akaratos a Kislànyom és attól félek,hogy testvér féltékenység is dúrva lesz ha addig nem vàlasztja el magàt.Milyen idős terhesek vagytok?
2016. júl. 28. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Alapból nem vagyok híve a tandem szoptatásnak,abszolút nem tartom normális dolognak ha az anyuka szoptatja a kisbabát, erre odamegy a tesó és őt is.Szerintem már elég nagy a lányod ahhoz leválaszd,az én fiam is ekkora volt,egyszerűen nem adtam neki,mindent megpróbaltam előtte de egyszerűen nem rettentette el semmi a cicitől.3-4nyűgösebb éjszaka után nem kereste.Ha most nem sikerül leszoktatni róla, és valóban előjön a féltékenység a babára, később sem fogod tudni, mivel most megszokta hogy az az övé, és határozottan kérni fogja.
2016. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Vannak ilyen facebook csoportok, pl. Hosszan szoptatunk, ott tudnál tapasztalt anyukákkal beszélgetni hogy náluk hogy volt az ilyesmi.
2016. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
válaszd le.
2016. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem jo, terhes vagy, a lányodnak már semmi szüksége a szoptatásra, mi szól mellette? Jah hogy sìr, ha elveszed. Ha az ollóért sìr mert elveszed azt is inkább visszaadnád? Kicsit helyre kellene tenni, hogy akkor most ki is a "főnök" otthon, mert ha ezt nem rendezitek le a kisteso érkezesevel csak több gond lesz.
2016. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!