Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Soha többet nem fogom tudni...

Soha többet nem fogom tudni már szoptatni? Ordít a mellen mint a sakál.

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam és múlt hét vasárnap kezdődött az egész ennyire durván, hogy már ahogy oda"illesztem" a fejét a mellemhez annyira elkezd sírni és ordítani hogy pötyög a könnye, alig lehet utána megvigasztalni. Tényleg próbálom nyugtatni, újra rárakni, picit a szájába rakni de nem, egyre jobban csak sír..

Fogzási időszakba vagyunk, nem tudom ez számít -e, eléggé nyűgös tőle, de akkor cumisüveg miért jó neki?

Mellem soha nem volt fő tápláléka,nincs elég tejem,de mindig 2 étkezés között alvásra használta csak, összebújtunk, megnyugtatta minden helyzetbe, nagyon hiányzik a szoptatás..

Emberek nem értik mi a bajom, tényleg végig bőgtem 2 napot ezzel, hogy elutasít a fiam, és nagyon hiányzott ez a meghitt közelség, most már nem sírok de még is furdall belülről a dolog.

Fejem neki most a tejem de egyre kevesebb sajnos, mivel időm sincs fejni, mindig igényli a foglalkozást, nem egy lerakom elvan típusú baba.

És azt hittem meg fog jönni azért nem kell neki mert kedden elkezdtem barnázni, de csak 1 napig tartott, nem jött meg azóta se, nem is érzem jelét :-/

Mit csináljak szerintetek?

Elfelejthetem végleg a szoptatást? :-(

Amúgy bimbővédővel szoptatok születése óta mert kicsi a mellbimbóm de se vele se nélküle nem fogadja el, ha ez számít . Pedig tényleg cicifüggő volt a kisfiam..


2016. júl. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Cumizavaros lett.

Keress fel egy profi szoptatási tanácsadót, és elmondja, mit s hogyan csinálj.


Itt találsz szakembert:

www.ibclc.hu

www.lll.hu

2016. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Születése óta vegyes táplálású, sose volt gond ebből, és most se az van hogy bekapja a bimbót és nem szívná, már ahogy helyzetbe helyezem rögtön ordít mintha már tudná hogy mi jön és nem szeretné..

Gondoltam fülfájásra is ,de ha körülötte megnyomkodom nem reagál érzékenyen.

Szoptatási tanácsadó úgy is azt mondaná hagyjam el a cumisüveget amit nyilván nem tudok mivel abból eszik :)

2016. júl. 22. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán sztrájkol? Úgy olvastam sok babánál 3-4 hónaposan előfordul. Olvass ennek utána.
2016. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
terhes nem lehetsz?csak barnázol,elutasit a baba...
2016. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj ne ijesztegess, isten ments ! :-DD

Nem,szinte kizárt ! :-))

2016. júl. 24. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
ha 1% is lehetséges,azért tesztelnék....
2016. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!