Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vettetek mellszívót a "kelengy...

Vettetek mellszívót a "kelengyébe"? Milyen fajtát (kézi vagy gépi) és milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt olvastam, és csak az Aventet említik meg, mint márkát.
2016. aug. 5. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

én baby bruint vettem, kézi, a célnak megfelel.

2016. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a típusút NEM ajánlom! Ilyen volt a kórházban, nagyon fárasztó...ezek a "klamnizós" típusúak jobbak:

[link]


a pumpásakat nem próbáltam. nekem Avent van, az az én válaszom volt :)

2016. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Avent kézit vettem még a szülés előtt. Néha használom, nem üvegből eszik a babám. Ritkán fejek, nekem a célnak tökéletesen megfelel.
2016. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet vettem.

2016. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél csak egy mellszívó harangot vettem.Nem ishasználtam.De amikor szokattam lefelé vettem egy kézit,mert begyulladt volna a mellem
2016. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Avent kézit vettem, tökéletesen bevált. Volt tejem bőven, így többnyire akkor fejtem, amikor az első hetekben még szoptatás után is feszült a mellem vagy amikor már átaludta az éjjeleket a gyerkőc és reggelre túl sok termelődött.
2016. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én avent kézivel kezdtem aztán nem birtam igy lett avent elektromos fiam csak fejve kapta a tejet sajnos. 3.5 litert adtam le tejleadóba hónapokig + amit a fiam megevett 11 hós koráig tudtam anyatejjel táplálni. Kemény volt de nekem nagyon bejött az avent. Amúgy nem vettem meg előre mert nem tudtam hogy mi lesz nem is ajánlom az pár ét alat kiderül kell-e. Késöbb is megveheted.
2016. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!