Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit nő annak a melle...

Mennyit nő annak a melle szülés után akinek eleve lógós?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy akinek alapból nem feszes a melle, annak mennyit nőtt szülés után? Nekem 80 C van, kb 7 éve egy betegség folytán 85 D ről a mellemből is lefogytam 80 C-re ( így szeretem a mellemet, mert fizikailag fájdalmat okozott a nagyobb méret, ugyanis fájt a hátam, vállam stb.)

Nem szeretnék nagyobb mellett ennél, és olyan jó lenne tudni, hogyan előzhető meg hogy ennél nagyobb legyen pl szülés illetve szoptatás után.



2016. aug. 14. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tej elapad akkor a mell is visszaesik az eredeti méretére hacsak az anyuka nem hízott terhesség illetve szülés után 10 vagy több kilókat.
2016. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én igyekszem majd magamra vigyázni, odafigyelek a súlyomra. Igazából nem zavar hogy nem feszes, mert sportmelltartót hordok, ez is sokat javított már rajta. Csak azt szeretném elkerülni, hogy ennél nagyobb legyen, mert tényleg nagyon fájt a vállam is. Kb azóta járok ki strandra is jobban amióta kisebbek és így meg vagyok ezzel elégedve.
2016. aug. 14. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor figyelj arra, hogy ne hízzál. Tudod a mell zsírszövetből áll, ez adja a méretét. Ha hízol akkor van esély rá, hogy a felszedett kilók egy része a melleidre menjenek, így nagyobbak lesznek. Ha figyelsz akkor nem lesz nagyobb. A tej elapadás után.
2016. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!