Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sudocremmel bekenhetem 2...

Sudocremmel bekenhetem 2 szopi között a mellbimbómat?

Figyelt kérdés
berepedt és baromira fáj :(

2016. aug. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vennék olyan krémet, ami nem árthat véletlenül sem a babának.gyógyszertárban vannak erre valok.
2016. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van mellbimbó krémem, csak attól nem javul. pont ez lenne a kérdés, hogy árthat-e. de azért köszi
2016. aug. 24. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem árt, nyugodtan, én is mentem, de le kell mosni.

Anyatejet probaltad?

2016. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*kentem
2016. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi! :) anyatejjel is kencseltem, de semmi hatása. az a baj, hogy rosszul kapja be, kis lusta és mint a szívószálat szívja csak be a bimbóm, én meg ki-ki veszegetem hátha rákap jól, erre beszakadt, kegyetlenül fáj :(

gondoltam hámosító éjszaka sokat segíthetne, de akkor bekenem, reggel meg lemosom mielőtt megetetem, éjszaka meg a másikat kapja meg :)

2016. aug. 24. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert,kitartast. 😊
2016. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem a legjobb megoldás (mint agogy a bepanthen és a neogranormon sem), mert hámosít, és ezáltal csak újra és újra be fog repedni.


nekem a dm-es lanolinos mellkenőcs vállt be leginkább (maradékot a gyerekre kentem el később játszótéri sérüésekre :)), illetve ha a gyógyszertárban kiadják, legjobb a sima lanolin. ugyan kicsit olyan, mint a gyanta, de tényleg a legjobb a cicinek.

és nem utolsósorban ezt (meg a dm-es krémet sem) nem kell lemosni. nem mindegy egy üvöltő baba mellett, hogy el kell-e még menni mosakodni, vagy sem.

2016. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!