Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hidegben szoktatok kint...

Hidegben szoktatok kint szoptatni?

Figyelt kérdés

Nyáron könnyű volt kimozdulni, egy-egy eldugott padon tudtam etetni.

A babának mondjuk a feje amúgy is kint van, de nekem jobban neki kell vetkoznom.

Bevásárlóközpont nincs, egyéb kozintézmény se, kaja után szoktunk kimenni de így is van, hogy megehezik.



2016. okt. 9. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max az autóban.
2016. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk nyáron se tettem.
2016. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
nem. mindig megoldom hogy ne kelljen az utcan szoptatni. ha tobb mint 3 orara megyunk akkor ugy intenezem hogy autoval menjunk, ahol megszoptatom, vagy fejek le neki, de leginkabb nem megyunk ki ilyen hosszu idore, szerintem pici babaval amugy se szabad telen 3-4 orakat kint csamborogni, ha meg már tobb honapos babarol van szo, akkor azt meg cici helyett mashogy is meg lehet byugtatni/etetni
2016. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Én még nyáron se

Ha hosszab időre elmentek,szerinte fejd le a tejed

2016. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kérdés. Tényleg próbáld úgy intézni, hogy evés után, alvási időben menni.

Könnyű azt írni, hogy fejd le. Annak biztos megoldható, akinek tud cumisüvegből enni a babája, de pl. a lányom sem tud, így nálunk a fejés nem megoldható, vagyis értelmetlen. Nyáron én is szoptattam játszótéri padon (vidéki kisváros, egyébként a kutya sem jár nálunk játszótérre, csak van, rendezvényeket szoktak ott tartani inkább), sportöltözőben (míg a fiamnak fociedzése volt). Mióta ilyen hideg van, azóta nem etettem még kint, bár nem is igazán volt rá szükség, mert mindenhova evés után indulunk, és igyekszem úgy intézni a dolgokat, hogy hazaérjünk a következő etetésig (2 hónapos a lányom, 3-4 órát kibír, levegőn jobban alszik, mint itthon).

2016. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
es azert mert a te babad nem fogadta el a cumisuveget feltetlen le kellett pontoznod azt, akinek elfogadta, es aki a kerdesre valaszolt azzal, hogy megirta nem szokott hidegben szoptatni, mert fejni szokott. gratula.
2016. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne válaszoljatok, nem erre kiváncsi a kèrdező, hanem egy a szexuális èleteddel kapcsolatos kèrdőívet küld privátban!!!!
2016. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is kaptam régebben egy csomó szexes kérdőívet egy szaboflora nevű felhasználótól, tiltsátok le.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Régóta garázdálkodik, valamiért a babás kérdésekre is mozdul.


A babám nem tud cumisüvegből inni, csőrösből se nagyon, svédből tud de azt macerás kint töltögetni meg könnyen melléfolyik az meg még rosszabb, ha átazik kint a ruhaja.

Mindig kaja után indulunk, régen mértem mennyit evett és 100 alatt inkább nem mentünk, de már nagyon ficeg, nem megbízható.

2016. okt. 10. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
menyi idős a babád?
2016. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!