Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet kikezelni egy...

Hogyan lehet kikezelni egy igen fájdalmas mellgyulladást?

Figyelt kérdés
Már rendesen beindult a tejelválasztás, nem csomós a mellem, viszont nagyon fáj, szúr, ég. Be is van vörösödve, ezek mellett nagyon rosszul érzem magam, szédülök, fáj a fejem, gyenge vagyok. A babát pedig nem tudom abból a mellemből szoptatni, annyira fáj, hogy amikor a pici kezével véletlenül hozzáért a mellbimbóhoz, már akkor felsikoltottam a fájdalomtól.
2007. nov. 18. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvoshoz kell fordulni! Antibiotikumos kezelésre is szükség lehet. Meg kell próbálni kiüríteni a mellet, változatos testhelyzetben mellre téve a babát, így jobban ürülnek az egyes csatornák.
2007. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csatlakozom az elöttem szólóhoz menj vele orvoshoz minnél hamarabb ,nehigy ennél is nagyobb gondod legyen belöle .Irod hogy már be van vörösödve ,azaz be van már gyulladva és az nem jó!Jó lenne ha lenne otthon mellszivód és addig is megpróbálnád lefejni belöle a tejet mindenképpen.Elötte próbáld meg meleg vizzel lezuhanyozni igy könnyeben megindul a tej az eltömödött csatornákból.Mindenképpen fejd le a tejet belöle és holnap reggel irány az orvos.Bár ha rosszabul vagy szerintem lehethogy még ma el kellene mened az ügyeletre a gyulladás miatt.Jobbulást!:)
2007. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!