Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok nekem segíteni?

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
6hónapos kisfiúnk bátyus lesz augusztusban és jön a következő pici és az lenne a kérdésem hogy várandósság közben ajánlatos a szoptatni vagy nem?
2016. dec. 2. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is elfogadja, akkor természetesen.
2016. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egésseges terhességben nyugodtan, ha vérzel görcsölsz, akkor nem szabad mert erősìti a méhösszehúzódàst.
2016. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az az érdekes ilyenkor, hogy az anyatej összetétel a gyere korának megfelelően változik, és ha jön az újszülött, akkor neki nem jut előtej és babatej, mert egy éves gyermeknek való zsíros teje van csak az anyának?

ha valaki tudja, írhatna.

2016. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, én úgy tudom,hogy a szülés aktivàlja a tejtermelést, azaz onnantól újraindul, tehàt lesz előtej,mert a minimum 10 hónapos nagytesó ugye màr tàplàlható màssal, mìg az újszülött nem, ìgy ő élvez elsőbbséget.

Jól kitalálta ezt a természet :-)

2016. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!