Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tenni ha nem megy a...

Mit lehet tenni ha nem megy a kézzel való fejés?

Figyelt kérdés
Első gyermekes anyuka vagyok.Itt a kòrházban ahol szültem nagyon erőltetik a kézzel való fejést hogy nehogy becsomòsodjon a mellem mivel sok tejem van.De kèzzel borzasztòan faj meg nem nagyon negy a fejés.Tudom hogy az anyatej a legjobb.De ha nem megy a kézzel valò fejés nem èrtem mièrt erőltetik.A nővérek alig segítenek valamit.Azt mondták hogy addig innen nem engednek senkit haza még meg nem tanul kézzel fejni.Én eleve mű mellbimbóval szoppatok mert befelé fordulò a mellbimbòm.Az esetben ha van tejem viszont nem tudok fejni mert nem megy a fejés nen tudom rà kötelezhwtnek-e arra hogy anyatejjel etessem kizàròlag a kicsit.Vagy nem.
2016. dec. 8. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ez a kézi fejés erőltetése horror dolog, jézus..nekem is próbálta az elsőnél a védőnő a kórházban, csillagokat láttam, fájt, megpróbáltam én is, de nem ment (nem is értem, tehenek vagyunk tán??). Avent kézi mellszívó csodákat művelt, persze a baba az első, jó kis szívógép :)
2016. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!