Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rengeteg tejem van, már...

Rengeteg tejem van, már kicsit kezd zavaró lenni a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hetes picim van, akit szoptatok, de egy ekkora baba nem eszik olyan sokat. A mellemet ki sem tudja üríteni és rögtön újratermelődik. Sőt, szinte sehova sem tudok elmenni, mert folyton átázok, a melltartóbetét negyed óránál tovább bírja. Ha a közelemben van a baba vagy rajtam alszik, akkor inkább törölközőt teszek oda. Van hogy napi egy litert is le tudok fejni, ami szerintem nagyon sok.

Miért van ennyi, hogy csökkenthetném, mert ez már kicsit idegesítő?



2016. dec. 9. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
le szokás fejni és utána indulj útra
2016. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Be fog állni a kereslet-kínálat,de az idő.Esetleg ha ennyi van,miért nem adod le?
2016. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Fejd le és add le ;) sokan örülnének neki és nem mellesleg 2000ft felett van az anyatej literjének az ára..
2016. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Azért van sok, mert fejed. Azt hiszi a melled, hogy azt mind a gyerek eszi meg és ezért termeli. Nyugodtan keress rá a témára az lll.hu oldalon.

Egyáltalán nem kell fejni. De ha akarsz pénzt keresni, akkor tényleg add le.

2016. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen ez ilyen. Folyik mindig. Sétálásnál, főzésnél, zuhanyzásnál, éjjel, reggelre minden átázik. Egyre többet eszik, szépen beáll a kereslet-kínálat és nem is fogod érezni ezt az állandó feszülést. Ha fejed és ezzel stimulálod, akkor mindig lesz többletet.

Én egy mellből szoptattam mindig, következő alkalommal a másikból. Ha úgy éreztem, hogy nagyon tele van az épp nem "használt" cicim akkor a szopi kezdeténél, amikor jön a tejadó reflex, akkor kicsit kifejtem belőle így könnyítettem rajta.Ezt szépen el lehet hagyni lassan.

2016. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Most nagyon irígy lettem! Nekem nem sok van :( fejd le, fagyaszd le, és örülj mert mindig jól tudod lakatni a babádat! És ahogy írták egy idő után beáll.
2016. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 hetes babával én is így voltam, duzzadt a mellem, spriccelt néha magától

de kb 2 hónapos korára beállt a termelés, azóta a kereslet-kínálat elve működik

addig amíg túl sok, addig lefejtem amikor nagyon feszített

2016. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked miért nem lehet írni?
2016. dec. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Köszi a leponzozást bar..mok!!!
2016. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem meg egy csepp sincs és venni szeretnék a babámnak. Nem tudom hogy lehet veled felvenni a kapcsolatot, nem tudtam privát üzenetet írni.
2016. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!