Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatsz nyilvános helyen?

Szoptatsz nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 05:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére mindíg megtudtam oldani pl:próba fülke
2010. máj. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

igen

nem hiszem,hogy ez akkora szégyen lenne,de le szoktam általában takarni magam ilyenkor,hogy ne nézzék már annyira mit csinálok...így is mindig bámulnak...pedig tök természetes dolog szerintem,és az én fiam már 8hónapos(mostmár csak ha nagyon éhes akkor szoptatom utcán,egyébként joghurtot vagy valami kaját adok neki)

2010. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne tenném?
2010. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Párszor fordult elő, hogy kint kellett szoptatnom, mert nem értünk haza, de akkor is leghátul parkoltam, messze mindentől, beültem a hátsó ülésre, és senki nem látott.

Utcán, padon, strandon, stb soha nem szoptattam, eszembe se jutott, ez nem nekem való. Én nem is szeretem látni, ahogy más szoptat. Oké, etetés meg minden, de nekem ez nagyon intim.

2010. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvános helyen üvegből kapta! Ez szerintem megoldható és nem zavarja a többi embert. Otthon mehet a cici!
2010. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Igen,persze.

Engem nem zavar,akkor se ha bámulnak,mert annyira rábukik a gyermekem és még a két kezével is átfogja,hogy szinte semmit nem látni a mellemből.Nem érdekel,hogy mit gondolnak,nem provokálni akarok senkit,de ha egyszer éhes,akkor egyen...ott ahol megéhezik....

2010. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

második vagyok

igaza van mindenkinek aki azt írta nem szégyen az

2010. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Mivel szégyellem ezért csak otthon.
2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha éhes természetes hogy megetettem! Keresek egy nyugodtabb helyet és ott megszopiztatom. Egy kivágott felsőből is ennyire látszik ki az ember melle így mért lenne szégyen. Nem bámultak még meg(pedig van mit), kicsit van aki meglepőgik de megy tovább a dolgára. Nem tudom hogy mások hogy üvegeznek hogy az megfelelő hőmérsékletű legyen és ne is romoljon meg a melegben. De a szoptatás a legtermészetesebb dolog a világon. Miért kéne szégyelni?
2010. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
én nem szoktam,mert nyilvános helyen nem áll fel.
2010. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!