Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapos kortól kéne...

Hány hónapos kortól kéne babámnak egyedül innia, úgy hogy ő fogja a cumisüveget?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos korától úgy issza a tápit, teát. Ő mindíg rátette a kezemre a kezét és elvettem a kezem,így kezdődött.
2010. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó neked! Az én babám 10 hónapos és nem hajlandó egyedül inni, se enni. Pedig hagyom hogy a tányérba is turkáljon,de csak mócsingolja a kezében az ételt és nem eszi. Hiába teszem a kezével együtt a szájához, nem eszik,és nem iszik egyedül.
2010. máj. 15. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam, és nem fogja meg magának a cumisüveget :) Tudja hogy kell, már csinálta, de lusta hozzá :D
2010. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éves, esti tejnél még én fogom. Megszokás, így szereti.
2010. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnöm kisfia 5 honapos de egyedül iszik a varázspohárbol.
2010. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt amikor fekve már egyedül ivott a cumisüvegből, és ülve kézzel egyedül evett. Most 16, és még mindig csak fekve hajlandó egyedül inni, mert egyébként a kezembe nyomja hogy fogjam meg.(pedig tudná...) A kanalat már próbálgatjuk, de még inkább csak játék.

Nem siettetem, mert nem látom értelmét. Vannak "csodagyerekek", akik 1 évesen az atombomba működési elvét is tudják, de én inkább arra vagyok büszke, hogy megfelelően fejlődik, és-bár ez nem rajtam múlt-még nem volt beteg. Egyébként pedig nekem ő úgyis csodagyerek!

2010. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódok:)
2010. máj. 21. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!