Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor most lehet izomláz...

Akkor most lehet izomláz szoptatás alatt, vagy nem? Lehetőleg olyanoktól várnék választ, akik tapasztalták is a következményt (vagy nem következményt).

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én tavasz óta, ha jó idő van, 2 órát dolgozok a kertben az első pár napon elég kemény izomlázam volt, de nem történt semmi különleges a babámmal aki egy tejvámpír. Se hasmenés, se hasfájás, se nyugtalankodás nem volt. Ezen felbuzdulva egy 40 perces edzést is kipróbáltam, és annyi történt hogy jól feltöltődtem. Szóval a fokozatosság a lényeg, és figyeld a picúrt. Jó mozgást:)
2010. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi is kertet építettünk. Napi 5órában földet talicskáztam, ástam és sittet vittem stb. Tejem volt bőven, a lányom nem evett kevesebbet (5hó). Olyan izomlázam volt, hogy alig bírtam felállni. Gondolom, ha ezt kérdezed, akkor már korábban is mozogtál, nem most akarod elkezdeni. Ha eddig nem vettél észre változást, gondolom ezután sem fogsz mást tapasztalni. Alkat függő,és minden baba más. Próbáld ki,hogy mit reagál a gyerek és cicid.
2010. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt izomlázam, de nem volt olyan, hogy a kisfiam nem fogadta volna el a tejcsit, vagy csökkent volna a tejem. Olyan volt, hogy a sportmelltartó megnyomta a cicim, és be is gyulladt utána rögtön.

De szerintem is a fokozatosság a lényeg, én a 6. hónaptól rendesen elkezdtem edzeni, ahogy régen. 11 hónapos múlt a kisfiam, de csak pár napja nem szopik.(nem kell neki)

2010. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
100%

Ha módod van rá, inkább úgy tornázz, hogy ne legyen: fokozatosan növeld a terhelést.

Maradj mindig a zsírégető zónádban és ne kapkodd a levegőt, mert onnantól anaerob lesz a folyamat és elkezd termelődni az izomszövetben a tejsav.

2010. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!