Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 és fél hónapos babám 5 perc...

3 és fél hónapos babám 5 perc szopizás után üvölt, és tolja el magától a cicit. Ennyi elég lenne neki?

Figyelt kérdés
Mert van hogy meg mégsem bírja ki utána a 3 órát,csak a 2 és felet.Vagy kevé neki a tejci és esetleg lusta lenne kiszívni a hátsó tejet?
2010. máj. 22. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hónapos és akkor csinálja ezt ha már nem jön neki elegendő tejci:-)

Néha a hasfájás miatt is:S

2010. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit csinálsz?átrakod a másik cicire?
2010. máj. 22. 10:08
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, rakd át a másik cicre, szerintem is kevés neki a tejci. pár napig szopi után , fejd kicsit, hogy több legyen.
2010. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom három hónapos és van, hogy ő is csinálja. Vagy nincs elég tej (sajna sokat küzdök vele), de lehet, hogy a foga jön. Tipikus tünete ez a fogzásnak. Ez öröklődik, ha neked vagy az apukának korán jött a foga, van rá esély, hogy a baucinak is korán jöhet. De lehet szájepnész is ám. Nem egyszerű kitlálni :).
2010. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoptasd két ciciből ,az én lányomnak sem elég egy, mindkettőt kiszlopálja, és pont annyi kell neki. Állítólag a hosszú szoptatás titka amúgy is az ha két ciciből szoptatsz. Persze akinek rengeteg teje van annak elég az egy is, de ha Te nem közéjük tartozol, akkor szerintem inkább szoptass két ciciből. Én még a ciciket is váltogatom etetés közben, egészen addig míg jól ki nem ürülnek, meg ameddig a babámnak kell. Ha esetleg marad bent egy kis tej, kinyomkodom mindkét mellemből, ezt gyűjtöm egész nap, majd a nap végén ezt még megkapja. Kitartást!
2010. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mennyit kellene neki ennie?alkalmanként
2010. máj. 30. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Jha kibír 2,5 órát, akkor nemkevés a tejed!!! Egyébként is az anyatej könnyen emészthető, így sok baba akár 4-5-6 hónapos koráig 2-2,5 óránként szopik. ha ennyit kidír, valószínűleg jóllakik, nem fogja magát direkt éheztetni. Lehet, hogy ennyi idő alatt kiszippantja a számára elég tejcsit és nem kér többet... ez csak azt jelenti, hogy jó a technikája és erős a babád. Az, hogy mennyit kellene ennie, nem meghatározható. Igazán minden babának más az étvágya, eleve nem is szopiznak ugyanannyit minden szopizáskor, hisz a tej összetétele sem ugyanolyan a nap folyamán. a 5 perc után tiltakozik a cici ellen és egy alapos böfiztetés után se fogadja el, akkor úgy látszik ő ennyi idő után végez. Egyébként az én lánykám is kb ennyi idő alatt szívta ki az adagját ennyi idősen... Szerintem nyugodj meg, a babád jóllakik ennyi idő alatt is, ha nem lakna jól, nem bírná ilyen hosszú ideig! Egyébként etetések között nyugodt?mosolygós? kiegyensúlyozott? a igen, akkor minden OK :))))
2010. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.Általában nyugodt és jókedvű.Bár én még a fogára gondoltam mert fehér neki az ínye,és sokat nyáladzik.
2010. máj. 31. 06:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kevés a tejed ha kibír 2,5 órát. az én kislányom már 4,5 hónapos de van h másfél óra múlva ismét eszik.szoptasd akkor amikor ő igényli, nem kell a 3 órához ragaszkodni.ő is kb. 5 perc alatt végez. semmi esetre se adj neki tápszert vagy bébiételt, ha a súlya szépen fejlődik.inkább szoptasd gyakrabban, de a 2-2,5 óra az teljesen jó.vnő
2010. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ínyét kenheted dologéllel.
2010. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!