Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma 2 hónapos kisbaba anyukája...

Ma 2 hónapos kisbaba anyukája vagyok. Érdekelne, hogy kamilla teát adhatok a picinek, ha igen milyen arányban (víz-tea), mennyit, ízesíthetem? Ha leszűröm és netán a virág apró darabjai a teában marad árthat a babának?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kamilla filtert vagy 5-6 szem virágot leforrázol 1-1 1/2 dl vízzel,pár percig áll.Teaszűröbe teszel 2-3 gézlapot és átszűröd,így biztos nem marad benne semmi alkatrész,tehet bele kevés szőlőcukrot és kész.
2008. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Hipp kamillateát. Nagyon hamar elkészitheted és 100ml vízbe 1 kanál granulátumot kell tenni. Kislányom nagyon szereti, a filtereset viszont nem. Lehet hogy az neki erős.
2008. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szia.Nem értem miért akarod teával itatni.Ha tápszeres baba akkor már nem most kellene elkezdeni az itatást, viszont ha szopik, fölösleges neki adni.A lányom 8 hónapig nem ivott más folyadékot, csak anyatejet.Kár adni neki, mert allergizálhatja is.Én nem adnám.
2008. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

az én babám 1 hónapos és tápszeres, ezért a tápszerét kamilla teával készítem neki, hogy könnyebben kakiljon. A doki néni azt mondta, hogy csak "meg kell mutatni a víznek a teafiltert", tehát tényleg csak egy világos teát kell csinálni.

2008. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az instant teát csak 4 hótól ajánlják. Ami pedig a tápszer mellé való itatást illeti(az egyik válaszoló emiatt oktatott ki téged) az én babám is tápszeres és 6 hónapos koráig nem volt hajlandó inni csak a tápszert "ette" és kész.
2008. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!