Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vissza tudom még hozni a...

Vissza tudom még hozni a tejem? Egyre kevesebb sajnos, kórházban vagyunk már 1 hónapja, és sok stressz ért. Tápszert kap a picim felváltva a tejemmel, mert nem volt már elég, pedig eleinte nagyon is sok volt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
SZIA én nem vagyok kórházban de engem is sok stressz ért és ugyanbban a helyzetben vagyok próbálj nyugodt lenni és fejni a tejedet bár én mármeguntam nekem ninc csak 1 étkezésre való és 5 ször eszik a 2.5 hós kislánykám nekem is sok tejem volt eleinte háhtha visszajön ha nem akkor se bánkódj én se teszemmár örülök hogy legalább 1 szer tudok neki adni ha állandóan aggódnék belehalnék..végül is egészséges kisbaba
2010. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi amikor kórházban kerültünk kislányom pár hetes korában, igaz csak 3 napra, nekem is óránként kellett szoptatnom, mert az idegességtől csökkent a mennyiség. De amint újra hazamentünk, 1-2 nap múlva visszajött . Neked lehet, hogy hosszadalmasabb lesz egy kicsit, de biztosan visszaáll. Én azóta is szoptatok és már 14 hónapos, tápszert még nem is ivott soha.

Kitartás, sikerülni fog!!!

2010. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!