Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette fogamzásgátlót...

Cerazette fogamzásgátlót szedek, mert szoptatok. Holnap fogom elkezdeni a 3. levelet, mikor az elsőt elkezdtem szedni akkor utána megjött és azóta nem. Lehet, hogy terhes vagyok? Vagy ez normális hogy a szoptatás alatt hol megjön hol nem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a gyógyszer mellékhatása, hogy nem menstruálsz amíg szeded. Szoptatás alatt amúgy is rendszertelen lehet a menses.

Én is elkezdtem szedni, de állandó pecsételő vérzésem volt tőle, így abba hagytam , már 1 hónapja és még mindig nem jött meg.

Én a helyedben azért vennék egy terhességi tesztet. Biztos ami biztos.

2008. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam ezzel, mint az előző válaszadó. Abbahagytam, és utána nagy nehezen kb. 6 hétre jött meg.Addig meg tesztelgettem lelkesen. Nem valami jó ez a tabletta sokak tapasztalatai szerint, más viszont nem ajánlott nekem sem az orvos:(
2008. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a 3. levélnél tartok, nekem a szülés utáni vérzés abbamaradása után megjött egyszer és azóta nem (akkor kezdtem szedni a Cerazettet is). Én is megijedtem, hogy esetleg terhes vagyok, úgyhogy csináltam egy hónapja meg most pár napja is egy-egy tesztet. Szerencsére negatív lett mindkettő.

Szerintem nem vagy terhes, de inkább csinálj egy tesztet!

2008. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem is Cerazette-t írt fel az orvos a szoptatás idejére, azzal a különbséggel, hogy nekem egyáltalán nem jött meg. A használati utasításban (bocsi én Németországból írok) az áll, hogy hosszabb idöre is kimaradhat. Én 6 hónapig szedtem (eddig szoptattam), s utána másikat írt fel az orvos (Valette), amitöl az elsö levél után megjött.

Egyébként azért jön sokaknál össze-vissza (szoptatás alatt is) , mert a méh nyálkahártyája a szülés után újra felépülöben van!

2008. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!