Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor "járatódik" be a mellbim...

Mikor "járatódik" be a mellbimbóm? Olvastam, hogy egy idő után megszokja az állandó nyüstölést, de mikor?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám, és még a kórházban sikerült vérhólyagot szívnia a mellbimbómra. Mint később kiderült, letapadt nyelvfék miatt nem ment neki a szopi (ez közben megoldódott egy pici beavatkozással)Viszont azóta is fáj a szoptatás, legalábbis nagyon érzékeny lett a mellbimbóm. Főleg az eleje fáj, akkor szúró, nyilaló érzésem van, ami később enyhül, majd egy idő után megszűnik, de így nagyon nehéz élveznem ezt az elvileg bensőséges együttlétet a babámmal.
2010. jún. 15. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kend a megfelelő bimbóvédő krémmel és javulni fog!

Nekem talán másfél hónapos lehetett a babám, amikor már nem fájt, aztán teljesen megszűnt!

2010. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 5 hetig annyira fajt, hogy szinte minden alkalommal bogtem, pedig semmi nem latszott a mellbimbomon. Aztan 5 het utan megszunt a fajdalom, szoval kitartas!
2010. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hét volt, úgyhogy már csak picit kell kitartanod:) A vérhólyag meg ismerős:S Kitartás, nemsoká nem fog fájni:)
2010. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem Neked jobb lesz, nekem 2 hónp után vált elviselhetővé....
2010. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is több, mint két hónap volt, mire teljesen elmúlt a fájdalom. Nem volt sebes, se véres, csak túl érzékeny a bimbó :(
2010. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet,véres volt,duzzadt,gyulladt,érzékeny és úgy 3 hónaposan már rendeződött azóta nincs tünetem.
2010. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A picúr a kórházban kikészítette a mellbimbóimat, véresre cuclizta őket. Sokat nyüglődtünk... Bevetettem így már a kezdetekkor a bimbóvédőket. Még így is sokáig fájt, főleg a szopi elején, de lassan meggyógyultak a mellbimbóim és az érzékenység is elmúlt, kb. 3-4 hét múlva. Bimbóvédő nélkül a mai napig sem szoptatok... kislányom emiatt nem reklamál, ezért ezt a mgoldást csak ajánlani tudom :-)
2010. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En hasznaltam szilikon bimbovedot, amikor nagyon kellett.

A szoptatasi tanacsado azt mondta, ha nem allando hasznalatra van, az nem befolyasolja a baba eveset.

Csak figyelni kell mikor veszel egyet, mert kulonbozo meretben gyartjak.

2010. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elején én kentem bimbóvédővel, most már nem. Akkor érzékeny a mellbimbóm, amikor beveszi a kicsim a szájába és elindul a tej. No meg ha bármi durvább anyag hozzáér. Most már 1 hónapos a babám, szóval remélem lassan nekem is elmúlik a probléma. Az elején sebes lett nekem is és két hét kellett mire az elmúlt a krém segítségével. Kitartás!!!
2010. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam már bimbóvédővel is, de ugyanolyan fájdalmas. Hámsérülés már nincs rajta (kenegettem, mióta megszültem), csak nagyon érzékeny. Ha hozzáér a pólóm, vagy zuhanyzáskor a vízsugár, majd bek@kilok :)

Az egyik bimbóm főleg, mert szegényke olyan nyomoronc, a szoptatás elején alig bírja bekapni a lányom! Aztán pár perc alatt alakul, csak addig csillagokat látok.

2010. jún. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!