Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor is tudom növelni a...

Akkor is tudom növelni a tejmennyiséget a szopi utáni fejéssel, ha semmi sem jönn már? El vagyok keseredve 2nap alatt szinte elfogy a tejem.3hónaposak leszünk a jöv. Héten, nagyon aggódom, hogy nem áll vissza.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet a picidnek növekedési ugrása van azért eszik többet és ezért érzed, hogy kevés. Szerintem szoptasd sűrűn, igazodni fog a melled pár nap alatt. Ne add fel, ne nyúlj rögtön a tápszerhez. .

Sok sikert! Kitartás!

2010. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem szeretnék tápszert adni.egyelőre 2napra elég tejci van a hűtöben,nagyon remélem,hogy beindul.
2010. jún. 27. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem hozzászólóval! Talán még annyit, hogy tudatosan igyekezz sokat inni. Nekem a húsleves nagyon bevált. Éreztem ahogy gyűl tőlle a tejem.

Sok sikert és kitartást!

2010. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna mára sem lett jobb a helyzet,felhívtam egy tanácsadót az lll.ligából,azt mondta,hogy bármikor tegyem mellre,minél többet.Azt is próbálom.
2010. jún. 28. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Kecskeruta fű, édesköménnyel. Plusz alvás délután.nekem bevált.
2010. jún. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban a gyereket tedd a cicidre, ne a gépet.Én sose fejtem géppel, nem vot niagara de elég volt a tejci. A mérlegelést is lecsökkentettem heti 1-re, és minden jobb lett,no para.
2010. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!