Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig csináljam a 7-7-5-5-3-3...

Meddig csináljam a 7-7-5-5-3-3-1-1 fajta fejést?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hós. 1 hónapja már csak reggel meg este szopizik, mert nincs elég tejem egész napra. Szeretném növelni a mennyiséget, 2 napja csinálom a 7-7-5-5-3-3-1-1 fajta fejést. Meddig kell csinálnom az eredmény érdekében??? Most alig jön ki 100 ml a két ciciből, este már csak 60 a kettőből. Lesz még több? Iszok laktoherbet is.
2010. jún. 28. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.De kitartás kell hozzá. Nekem 1 hét alatt segített.
2010. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hét volt. Kitartás, és biztosan sikerül!
2010. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem tudok a kérdésedben segíteni, de leírnád, hogy hogyan kell ezt a módszert csinálni?Sajna nekem is küzdenem kell a tejciért...
2010. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, hogy fejésnél először az egyik melledet fejed 7 percig, majd a másikat szintén 7 percig, aztán újra az első 5 percig, a másik 5 percig, majd 3-1 stb. Akkor is csináld, ha nem jön belőle semmi, mert az inger hatására termelődik a tej, jól szaporít. Hajrá, mindenkinek drukkolok, hogy legyen sok tej!
2010. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én három hete csinálom, csak este az utolsó szopi után. De nem tudom megállapítani, hogy segített-e, mert sokáig tényleg több tejem volt, de egyszercsak visszaesett egyik napról a másikra. De ha neked 100ml-t kihoz, akkor azt talán a babád is ki tudná szívni?? Ha napközben többször szopizna, a tejcsi is visszajönne.

Én pl. azzal csináltam több tejet, hogy eggyel többször felkeltettem éjszaka szopizni, olyankor úgyis sok a tejcsi.


Viszont engem is érdekelne, hogy a fenti módszert hogyan kell jól alkalmazni, hányszor egy nap?

2010. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szopival próbáltam visszahozni 2,5 hónapig csak szopizott és semmi baj nem volt még plusszba is maradt tejcsi. Aztán egyik napról a másikra "fogyott" még szopizott 2 hétig (csak szopi) ezután, de már óránként és így sem volt neki elég, a két hét alatt egy dekát sem hízott. Úgyhogy 3 hós korától tápit is kap meg reggel este szopi. Csak most próbálkozok ezzel a fejéssel, hátha lenne kicsit több tejcsi.
2010. jún. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!