Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig fejtétek a melleteket?...

Meddig fejtétek a melleteket? Meddig voltatok anyatejleadók?

Figyelt kérdés
Meddig fejtétek a melleteket?Meddig voltatok anyatejleadók?
2010. júl. 2. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnál 9 hónapos korukig. (Mindkétszer ismerősnek adtuk, úgy tudom hivatalosan 8 hónapos korig lehet.)
2010. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most lesz egy éves a kislányom, és még mindig adok le. Kérdeztem múltkor a futárt, hogy ki meddig adja le, és mondta, hogy van aki másfél évig is.

2010. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Én 1 hónapja csinálom.1 hét múlva lesz a kisfiam 7 hónapos,de még nem szóltak az anyatejgyűjtőbe,hogy lassan be kellene fejezzem.

2010. júl. 2. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hónapig adtam le, de aztán abbahagytam, mert túl sok időt vett el.


Szerintem 8 hónapos korig lehet igényelni és nem addig lehet leadni.

2010. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a kisfiam, két és fél hónapja csinálom. Nekem nem plusz idő, mert a babám nem szopik, így is-úgy is fejnem kell. Így legalább nem a kutya issza meg a felesleget. Addig csinálom, amíg a babámnak szüksége van anyatejre. Nálunk nem kötik ki, hogy mennyit és meddig lehet maximum leadni. (Miskolc)
2010. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok, én Budapesten adok le, és azt hiszem, hogy a baba másfél éves koráig lehet leadni, de az is lehet, hogy másfél évig. Most nem tudom biztosan. De maximumot nem mondtak. Az elején másfél litert adtam le naponta, most már "csak" 3,5 dl-t.

2010. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!