Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet az h fürödtem a...

Hogy lehet az h fürödtem a tejben reggel mostmar meg nem?

Figyelt kérdés
kb 1 hete van ez így.talán keveseb a tejem?meg edig amikor megszivta a babam a cicit azutan spricolt a tejcsim és mostmar meg nem?ha megnyomom akkor jön a tej
2010. júl. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mindig több a tej. Ez normális.


Nekem reggel kb kétszer annyi van, mint este. (Fejem, ezért tudom.)

2010. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beáll a kereslet-kínálat,már nem lesz folyton kőkemény a mell a rengeteg tejtől,nem spriccel,és nem folyik .Ez nem jelenti azt,h nem elég,ne aggódj.Annyi van amennyi kell.
2010. júl. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb az első másfél hónapban volt így, utána este, reggel fejtem összesen 180 millit és nem volt reggelre olyan sok, azután csak este fejtem 40 milliket, most meg már nem kell fejnem (5 hós a baba). Beállt a kereslet-kínálat:) Ne aggódj, ha fejlődik a baba, pont annyi tejed van, amennyi kell
2010. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma voltunk a dokinal és le mértük, hízott 900 grammot és nöt 5 centit így már nyugotab vagyok.köszönöm a válaszokat
2010. júl. 10. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!