Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az ami tényleg fontos a...

Kitty29 kérdése:

Mi az ami tényleg fontos a szülèsre és babának mikor megszületik? Mi az amit a kórházban tènyleg vinni kell?

Figyelt kérdés
Januárban születik a kislányunk.Mar van egy 9éves fiam de teljesen más volt akkor és teljesen más most!Most 3 oldalas listát kaptam
2019. okt. 18. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondenhol más



Nálunk


minden, ami a pelenkázáshoz kell, pelenka is.

Szoptatással kapcsolatban a bimbóvédőkrém ha kell, akkor nagyon kell.

Csereruha haza.

Sapka esetleg


Ennyi

2019. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah

Meg nyilván kell, amiben hazaviszed hordozó..



Neked ennél hosszabb a lista, plusz vannak kényelmi dolgok, amik nem elengedhetetlenek, de jól jöhetnek..

2019. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hálóing vagy pizsama. Érdemes többet vinni, hogyha kell tudj váltani. Evőeszközök, papucs, törölköző.

Igazából attól is függ, milyen a kórház. Nekünk adtak betétet, de én azért vittem. Volt, hogy jól jött. Pelust bőven adtak, az nem kellett. Adtak a babának ruhát.

Én vittem nedves törlőkendő, az hasznos volt.

Vidd a papírjait. A baba papírozásához házassági anyakönyvi kivonatot.

2019. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korhaza valogatja. Csak egy pl: Valahol adnak a kicsinek ruhat valahol vinni kell. Erdeklodj a korhazban ahol szulni fogsz.
2019. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!