Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programcsászárt a is érdemes...

Programcsászárt a is érdemes szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
Vagy felesleges?
2020. márc. 5. 18:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Programcsászárra. Bocsánat. Autokorrekt
2020. márc. 5. 19:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2020. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Két császárom volt, teljesen felesleges ott a szülésznô
2020. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen felesleges. Az elsőnél sem volt, és most sem fogadtunk külön szülésznő. Csak orvost.
2020. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak amiatt gondoltam hogy utána esetleg segítene körülöttem meg a baba körül. Nem jöhet be látogató az osztályra.


És akkor szerintetek ha amúgy lenne , vagyis már felkértem, de most úgy alakul hogy mégis császár lesz , akkor hívjam fel hogy tárgytalan? Vagy ez ilyenkor hogy működik?

2020. márc. 5. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Én hüvelyi úton szültem 2szer és volt. Nem mondasz hülyeséget azzal.hogy segíthetne utána is de ezt beszéld meg vele, hogy tudja, hogy te ott számítasz rá inkább és nem szülés alatt.
2020. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem hülyeség, ha nem lehet benn a férj.
2020. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet benn. Műtét után a családi szobába bejöhet, aztán utána csak látogatni max. De látogatási tilalom is van már 3 hete, meg még ki tudja meddig az is lesz. Azért így nagyon félek, hogy mi lesz velem. Nem volt még császárom.
2020. márc. 5. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Én hétfőn szültem így a Sote II-n. A dokim is azt mondta felesleges. Engem megnyugtatott, hogy tudtam van aki figyelembe veszi az én igényeimet is (késleltetett köldökzsinór elvágás, bőrkontakt apával, tuti aranyóra hármasban). Ezeket jó előre megbeszéltük, tudta, hogy mik a legfontosabbak nekem. Ezek mind úgy is lettek. Lehet úgy lettek volna nélküle is, de ahogy mondtam, engem megnyugtatott, hogy találkoztam már, ismerem aki a kezében tartja a dolgokat. Nem utolsó sorban, nagyon kedves, határozott személyiségű nő.

Ám onnantól, hogy felkerülsz az őrzőbe (oda még jött velünk, segített mellretenni, maradt még egy fél órát, diszkréten, a háttérben), pláne aztán a gyerekágyas osztályra, oda már nem megy utánad, ott nem segít. Nem is hatásköre, mivel ő a szülészeti osztályon van, nem a gyerekágyason. Hozzám följött másnap meglátogatni. Segített épp mert épp indultunk az esti füdetéshez, de nem ezért jött, csak bekukkantott. Én egyébként egyágyasban voltam és a legnagyszerűbb döntésem volt. Sajnos itt is látogatási tilalom van és valószínűleg lesz is még egy darabig. De így is, hogy a férjem nem tudott velünk lenni - pedig az egyágyasban végig ott lehetett volna, ha nincs ez. De most meg már itthon vagyunk 😊 összességében semmit nem csinálnék máshogy, ha már így alakult, hogy pr. császár lett (amit megjegyzem, nem én akartam, de kaptam már ilyen kérdést...)

2020. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah és igen, mikor kiderült a 33.héten. Felhívtam, hogy ez lesz, tárgytalan. Megértette, nem volt gond. De egy héttel a szülés előtt mégis felkértem újra és szerencsére még volt szabad kvótája erre a hónapra.
2020. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!