Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programcsászárt a is érdemes...

Programcsászárt a is érdemes szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
Vagy felesleges?
2020. márc. 5. 18:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez egy kis vidéki kórház, egyben van a szülészet és a gyerekagyas osztály , de még a nőgyógyászat is. Inkább csak amiatt nem érdemes hogy 12 oraznak így a 3 nap alatt ( vagy fogalmam sincs mennyit kell császár után bent lenni), lehet nem is látnám többet ha úgy jön ki a műszakja.

Nem tudom. Csak félek hogy mi lesz ha ott maradok egyedül és senki rám se nyitja az ajtót. Így is rettegek a műtéttől.

2020. márc. 6. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Kiszolgálni senki nem fog. Sajnos. Beszélj a kiszemelt szülésznővel, hogy emiatt fogadnád (fizetnéd ugye), ez mennyire fér neki bele.

Én 3 napot voltam bent. És a kötelező körökön kívül nem sokan jöttek be. Viszont én bármikor mehettem volna a csecsemősökhöz kérdezni. Nekem full első gyerek, előtte csecsemőt se nagyon fogtam, max hogy a kezembe adták és mikor sírni kezdett, visszaadtam. Szóval nulla tapasztalattal simán megugorható volt. Egyedül a mellretétellel szenvedtem, de arra meg kötelezően jött 24 órán belül a szoptatási tanácsadó. Én reggel szültem (10kor), este (18kor) hoztam el a lányom. Másnap reggel jött és segített. És bármikor mehettem volna még, de azt éreztem megy. Plusz a csecsemősökhöz minden este vinni kellett fürdetni, akkor lemérték. Ez alapján második napra kiderült, hogy kb még semmit nem tud szopini mert nincs mit... Ekkor kaptunk hozzátáplálnivaló anyatejet. Nem volt ördöngösség az sem.

Elhiszem, hogy félsz. Mert én is paráztam, és senkinek nem hittem el, hogy nincs mitől. Most hogy túl vagyunk rajta, én is érzem, hogy túlparáztam. De azt is tudom, hogy ilyen vagyok... remélem kinövöm 😅 mert mindig bebizonyosodott eddig hogy valamit felnagyítok fejben és olyankor már nem gondolkodom reálisan... Aztán mikor odakerülök a szituba, beleállok és csinálom és a végén röhögök, hogy ezen ment a hiszti? 😅 Remélem te is így tudsz majd erre nézni mikor benne vagy és utána meg pláne. Most meg tedd azt, ami megnyugtat.

2020. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is olyan helyen voltam, mint te, egybe volt a 3 Osztály Látogató itt sem jöhet be a folyosóra/szobákba.

Nekem volt fogadott szülésznőm és jó döntés volt. Ő készített elő, segített az első felkelésnél, zuhanyozni is el kísért. Előtte találkoztunk 2-3 alkalommal, így volt egy ismerős arc az ott dolgozók között.

2020. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!