Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam orvosnál, aki azt...

Ma voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy itt a jövő hét végéig mindenképp baba lesz. Milyen az indított szülés?

Figyelt kérdés
39+3 vagyok, és semmi jele, hogy készülődne kifelé a pici. Én félek az indítástól, az annyira nem természetes. Persze tudom, hogy addig simán megindulhat, de ha nem az milyen lesz?
2008. nov. 24. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is természetesen, minden külső hatástól mentesen szerettem volna szülni,de burokrepesztéssel megindították. Az egészből nem vettem észre semmit. Amúgy nem is volt baj, mivel kiderült, hogy kevés volt az oxigén a picimnek. Ne félj, ha már ott leszel, nem számít semmi más, csak ő meg te. Ügyes legyél!

4 hónapos baba anyukája

2008. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is indították, de nem volt semmi kellemetlenség.

"Gyorsan" tul voltunk rajta.

(-kor burkot repesztettek, és bekötötték az oxitocint, és 14.15-kor született a törpe.

Üdv:3 hetes baby anyukája

2008. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már 2 ujjnyira nyitva voltam,és burkot repesztettek.2 óra kemény vajúdás után-egyből rendszeres fájásaim lettek,nem kellett semmi rásegítés-meg is volt a kisfiam.Az,h most semmi jele,nem jelenti azt,h holnap vagy azután nem kell rohannotok.Gyors és könnyű szülést!2 gyerekes anyuka
2008. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, megnyugtattatok. Sok boldogságot Nektek!
2008. nov. 25. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!