Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki téraránytalanság...

Van aki téraránytalanság miatt programozott császárral szült?

Figyelt kérdés
Ezt el tudja dönteni az orvos ultrahang alapján? Vagy csak szülés közben derül ki,hogy nem fér ki a baba?

2020. jún. 22. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez a klasszik kamu duma császárra 😏
2020. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szülés közben szokott ez kiderülni.
2020. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 1es.

Miért kamu?

Nekem e miatt volt császár. 28 órát vajúdtam, de nem fért ki a fiam.

2020. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

3-as

Mert előre nem lehet tudni


A legkeskenyebb csípő tágulhat nagyra és egy 150 cm-es nő is lazán megszülhet nagy babát.

De egy 175 cm-es nőnek is lehet, hogy az izületei és izmai annyira kötöttek, hogy nem tágul rendesen.


Ez sok okból lehet.. akár még az is, hogy a hormonok lazító funkciója nem működött rendesen /fájt is mindene, amikor nőtt a hasa.. ez csak egy példa.. nem jelenti azt, hogy akinek fáj, az nem fogja tudni hüvelyi úton megszülni/

2020. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez miatt volt idozitett csaszarom. En tul alacsony vok, a baba tul nagy volt, a 35.heten meg le se fordult, sehova sem fordult. Mondtak, hogy hetfon 10 orakkor kiveszik, mert mar nagy is, nincs okuk tovabb varni, bent tartani. (terhesen cukros voltam, es nem Magyarorszagon szultem ezt hozza teszem). 36.heten szuletett 4390 grammal. En azt se tudom, mi az a vajudas.
2020. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Az nem téraránytalanság miatt volt akkor
2020. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, iszonyat sokat fogytam a terhességek alatt és a babák hatalmasak voltak.
2020. nov. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És igen, természetesen most már a leggagyibb uh gépen is látszik a baba kb. súlya
2020. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!