Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan akinek a terhesség...

Volt olyan akinek a terhesség vége felé 2ujjnyira nyitva volt a méhszája? Mennyi időre rá szült meg?

Figyelt kérdés

Ma vizsgált az orvos 2 ujjnyira nyitva vagyok. Fájásom nem volt még. Azt mondta végig nyitva van a méhszáj 2ujjnyira és ha nem indul be keddig akkor kedd reggel indítanak. Van rá esély hogy még magától beindul?

Egyébként szerdára vagyok kiírva csak kedden ügyeletes lesz az orvosom és szerdán meg szabin van. Azért kedden 😑😑



2020. szept. 26. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem 2 ujjnyival indítottak, előző nap még 1 ujjnyi volt. Én akkor voltam 40+1 hetes.
2020. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A reggeli ctgn még zárt voltam, este pár perces fajasokkal mentünk be, 2 ujjnyira voltam nyitva, 2 és fél óra múlva megszületett a kislányom.
2020. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél én is 2 ujjnyira nyitva voltam betöltött 40. héten, de rá egy hétre indítani kellett. (Második terhességemnél végig zárva voltam, majd 40+4-nél elfolyt a magzatvíz.)
2020. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szombati vizsgálatnál 2 ujjnyi méhszáj, kedd éjjel 0.20 kor baba kknt. 💞🤘
2020. szept. 30. 05:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálunk! 😘
2020. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 💕
2020. szept. 30. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor is 2 ujjnyira volt nyitva, mikor beindult a szülés, és burkot repesztettek. Ennek ellenére 3 órára rá megszületett a baba.
2020. okt. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem másfél órán belül kint volt a baba első fajastol számítva, szerintem mire jöttek a fájások már nyitva voltam jócskán
2020. okt. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!