Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lett hosszútávú nem múló...

Lett hosszútávú nem múló problémád szülés után? (Min. 1 év regeneráció után)

Figyelt kérdés
Az is probléma ha máshogy néz ki a vulva, de gondolok arra is, hogy kismedencei serules (kismértékű huvelysullyedes, stressz inkontinencia) vagy szexualisan erzeketlenebb lettél.

2021. jan. 25. 07:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Igen, előfordulnak ilyenek. Általában ezt azonban titkolják ezek a nők mások előtt.
2021. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Csak rövid távon.

Gátmetszésem volt.

Eleinte nehéz volt a behatolás, mintha újra szűz lettem volna. Kis gyakorlással, és rengeteg türelemmel pár hét után megoldódott.

2021. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem, semmi. Az első gyereknél volt gátmetszésem, de gond nélkül gyógyult, a második gátvédelemmel sikerült. Egy 3900 és egy 3700 grammal született gyerekem van, mindkettő 35-ös fejkörfogattal született.
2021. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem a gátmetszésem sajnos maradandó gondokat okozott, ez van.
2021. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
A második gyermekem majdnem 1 éves már és stressz inkontinenciával küzdöm sajnos .A Kriston tornát csinálom kb 1 hónapja de nem veszek észre javulást.
2021. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
nem
2021. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sajnos én is úgy látom mint 1-es... Most, hogy nekem is lett problémám, többen megnyíltak nekem, és nagyon elszomorodtam, mert több gyerek után mintha senki se úszta volna meg (most hüvelyi szülésre gondolok).

Én szeretnék még gyereket, de már azt sem tudom, hogy plasztikara, lézeres medencefenek regeneráciora vagy csaszarmetszesre gyujtsek e inkább.

2021. jan. 25. 08:13
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Lógó has és olyan érzékeny mellbimbó, hogy konkrétan kínzásnak veszem, ha a férjem véletlen hozza ér.
2021. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is stressz inkontinenciám lett már az elsô gyerek után. Azóta szültem még egyszer. Csinálom az intimtornát, jobb lett ugyan valamivel, de nem múlt el teljesen. 5 éves a nagy, másfél éves a kicsi.

Máshogy is néz ki a hüvelybemenet, de ez nem érdekel, mert igazából nem lett rondább, csak más alakú.

2021. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Csak az aranyér, de az már előtte is megvolt évek óta, és nem is magától a szüléstől lett rosszabb, hanem a terhességtől. Vagyis hát nem okoz panaszokat, inkább csak annyi, hogy borzasztóan megnehezíti a tisztálkodást, ezért gondolkodom is rajta, hogy majd a második gyerek után megműttetem.

Amúgy semmi egyéb gond nincs, a szex ugyanolyan jó, mint előtte.

Gátvédelemmel szültem 4500 grammos babát.

2021. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!