Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lett hosszútávú nem múló...

Lett hosszútávú nem múló problémád szülés után? (Min. 1 év regeneráció után)

Figyelt kérdés
Az is probléma ha máshogy néz ki a vulva, de gondolok arra is, hogy kismedencei serules (kismértékű huvelysullyedes, stressz inkontinencia) vagy szexualisan erzeketlenebb lettél.

2021. jan. 25. 07:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Négy hónapig voltak problémák szülés után. A gátmetszés miatt nehezen ment a wc-zés, amikor együtt voltunk a párommal iszonyatosan fájt. A tüsszentésről ne is beszéljünk. Azóta hála égnek elmúlt.
2021. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem probléma pl, hogy az egyik lábam egy kicsivel nagyobb lett, így választanom kell, hogy az egyik lábamat szorítsa a cipő, vagy kijárjon belőle...

Sokkal jobban és büdösebbet izzadok!

Kötényhasam lett és 2 félig üres tejeszacskóm amik háton fekve oldalra folynak - annyi pénzem pedig az életben nem lesz, hogy megcsináltassam.

A köldöksérvemet szülés után 1,5 évvel megműtötték, elvileg azzal már nem lesz gond

2021. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a gátam a mai napig fáj bizonyos pozíciókban, olyan mintha szét akarna repedni.

A szex viszont jobb lett, valahogy érzékenyebb lett a hüvelyem.

Plusz pajzsmirigy-cisztám is lett, amit műteni kellett.

27 hónapja szültem

2021. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Stresszinkotencia-valamennyi màr szülès előtt is volt. A hüvelybemenetnèl lòg egy pici bőrdarab-ez nem zavar. Hòlyag- ès bèl betüremkedès a hüvely felè-zavaròak. Nagyot emeltem gyermekàgy alatt, èreztem, ahogy megcsùsznak a szerveim, ezt ennek tudom be, meg annak, hogy szülès òta ràmjött 30 kg és nem intimtornàzok.

Fàj a hàtam mikor jön a hideg, ott, ahol szülès közben fàjt. Nagyon alacsony lett a fàjdalomküszöböm ès felsikoltok, ha megijedek, ezt sose csinàltam szülès előtt.

2021. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lett és nem titkolom. Nyilván nem ezzel kezdek társaságban, nem is beszélek fűnek fának, de ha szóba jön, "bevallom".

Méhsüllyedés, hüvelyfalsérv, hólyagsérv - igazán ez zavar a legjobban, mert ettől nem tudom kiüríteni teljesen a húgyhólyagomat és sokszor ég.

2 szülésem volt, az első okozta ezeket - vákuumos horrorsztori -, a második nem rontott rajta, sőt egy darabig jobb is volt.

2021. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Csak a kötényhas, de ez csak esztétikai probléma. 😊
2021. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Császár után összenövés ami félidőben erős fájdalmakat okoz és még mindig (gyanítom örökké) érzékeny heg ami sok helyzetben kellemetlen. 16 hónapos a lányom
2021. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kötényhas. A második szülés után pedig rettentően fáj a szeméremcsontom bizonyos mozdulatoknál. A farizmom is nagyon érzékeny, nem tudok 10 percnél tovább ülni. Sportolás közben is olyan érdekesen fáj.
2021. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lett néhány,de ezek idővel és intimtornával szépen helyrejöttek es elmúltak.Egy év után már csak a saláta punci kinézet maradt meg,de az nem izgat ahhoz képest ami volt (méhsüllyedés,hüvelyfalsérv,bedurrant fájó gát)
2021. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hólyagsérv, végbélsérv alakult ki nálam.

A méhsüllyedést nem mondták (oylan alaposan mev se vizsgáltak) , de szerintem az is lett mert érzem az ujjammal a méhszájamat,ezelőtt meg sose.

A szexre ezek kihatással vannak, nem minden pózt tudok felvenni mert vagy fáj, vagy csak levegős az egész

A hasam lóg, 22 évesen.

2021. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!