Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol loveltettetek ki Pesten...

Hol loveltettetek ki Pesten kislanyotok fulet? Mennyi idos volt a kislany?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most fogok szülni, és már a kórházban a csecsemőssel megcsináltatom majd.(ha túlélem a szülést:-DD )

De a védőnő is megcsinálja, pár hetes korában...

Vagy már nagyobb a kiscsaj? :-)

2010. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt a védőnők csinálták pár hetes korában. Nem lőtték persze, hanem szúrták.
2010. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért de ez engem is érdekelne!Mert ha lehet én is megcsináltatnám már a kórházban.De úgy hallottam a Péterfyben nem csinálják meg.És a védőnőnk sem vállalja! :(

És ha lehet inkább szuratnám a babónak, mert olyan fülbevalónk van amit nem lehet lövetni, és nem akarok 2-3 hét miatt egy másikat venni.


Egyébként sok helyen lőnek babafület, és általában ahogy láttam már 2 hetes kortól.Ha beírod a google-ba ott találsz olyat aki házhoz is kimegy,de az nagyon drága.Legalább is én egynél rákérdeztem a tarifára, és ha házhoz jön fülbevaló nélkül 9000Ft.

HA még bírsz mászkálni akkor a környéketeken nézz körül a kozmetikusoknál, meg ahol esetleg még látod hogy csinálnak fülbelövést. Nálunk pl itt a lakótelepen van egy kozmetika ahol csinálnak fülbelövést babáknak is.(13ker)

2010. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen lanyok valaszaitok. Szeptember elejere varom a babat.Arra gondoltam, hogy a korhazaban esetlek megcsinaljak,mig bent vagyunk. Nem tudom csinalnak-e ilyet a Margit kh-ban?

Boldog babavarast Nektek! Es megegyszer koszonom!

2010. aug. 16. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo! Esetleg nem tudod mennyiert szurja ki a csecsemos kislanyotok fulet? Vagy nem kell fizetni?

Konnyu szulest Neked!

2010. aug. 16. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, válaszoltam a prividre! :-)

ja, és köszi, és Neked is könnyű szülést!

2010. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!