Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 hetes kismama vagyok, a párommal kórházválasztás előtt állunk. Vidéken élünk, így mindenképp utaznunk kellene valamerre, de van pár szempont ami számomra nagyon fontos lenne. Tisztában vagyok a mostani helyzettel (koronavírus, hálapénz eltörlése), de remélem így is tudtok nekem segíteni.

Olyan állami kórházat keresek ahol lehetőség van alapítványi szobában tölteni az ottani napokat, egyedül, illetve ha lehetséges a párom jelenlétével. Örülnék ha ott is tudna aludni velünk. Szeretnék császármetszéssel szülni, programozott császármetszéssel lennék a legnyugodtabb. (Tudom, hogy nagyon megosztóak a vélemények ezzel kapcsolatban és teljesen elfogadom ha valaki nem ért ezzel egyet, de szorongás van bennem a természetes szülés gondolatától is, eddig pedig háromszor voltam kórházban valamilyen probléma miatt a terhességem alatt, ettől meg csak tovább nőtt bennem a félelem. Kérlek mellőzzétek az "okítást" és mindenfajta negatív véleményt a döntésemmel kapcsolatban, sokat olvastam a témában, de még mindig azt érzem és gondolom, hogy ez lenne számomra a legmegfelelőbb.) Az utolsó pedig, hogy egy nagyon kedves,nyugodt légkört keresek magam köré. Kedves és emberi orvost, szülésznőt és csecsemősöket. Szeged-Kecskemét-Budapest vonalon nagyon szívesen meghallgatok bármilyen tapasztalatot és segítséget. Tudom, hogy az igényeimet kielégítené egy magánklinika, mint pl. a Róbert Magánkórház vagy a Maternity Klinika, de elsősorban állami kórházak között keresgélnék (természetesen annak minden adódó költségével).Sok jót olvastam a Szent István kórházról , de ismeretlen vagyok azon a részen.

Köszönöm ha tudtok segíteni!



2021. febr. 25. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan allami korhaz, ahol bent aludhat veled apuka. mindenhonnan el kell mennie a jelenlegi helyzetben az aranyora utan.
2021. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Programcsaszarral kivansagra meg csak ugy szulhetsz ha van orvosod aki intez neked errol igazolast: ergo vagy egeszsegugyi okot talal. Vagy elkuld pszichologushoz, es o ir igazolast, h ideggyenge vagy a normalis szules megprobalasahoz is.
2021. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden szempontból legjobban magankorhazzal járnál, ha van rá 1-1,5 misitek. Ha nincs akkor a helyzet az, hogy császárt esetleg el tud intézni az orvosod valami indokkal, főleg program császárt. Pl lebeszéli a kollégájával és kiir az ő ügyeletére (ha már esetleg azt se engednek hogy a maganban kezelő orvos mutson). De ahogy néztem a SOTE már közzé is tette a fozetos csomagját abban 600 ezer a csaszar. Alapítványi szoba azonban érkezési sorrendben. Tehát ha vannak benne, akkor így jártál. És apuka biztos nem alhat benn.
2021. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magánklinika.
2021. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2021. febr. 25. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magánklinika! De nem kell oda 1-2 Misi.

Általában 700-800.000 forint. Allamiban úgy tudom jelenleg a vírus miatt sehol nem lehet bent apuka,max aranyora.

2021. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 de a csaszar az drágább szokott lenni. En azt ilyen 1-1,5-ért láttam azért írtam. De gondolom kórház és csomag függő is 🤔 7-800-ért már simán megéri ha az ember összeszámol mindent amit az állami+magán komboban elkölt.
2021. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Magánkórház, az állami nem fedezi az igényeidet, főleg most.
2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!