Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülés után kb. Két...

Második szülés után kb. Két héttel nagyon erős szemeremcsont fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Első szülés után nem volt ilyesmi, most nagyon gyorsan szültem a kitolásnál kegyetlenül fajt a szemeremcsont medencém na de utána sokkal gyorsabban regenerálódtam mint elsőre. Ehhez képest most elmúlt két napban takarítottam főztem gyerekekkel voltam egyedül sokat jártam keltem és délutánra elkezdett valami brutálisan szinte görcsölni a Szemeremcsontom. A fenekembe is kisugárzik állni alig tudok de a wcre leülni pisilni pl legdurvabb. Ez mennyi idő mire elmulik illetve pihenésen, medencédének tornán túl lehet valamit tenni?
máj. 3. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elég sokáig. Mondjuk abszolút nem volt pihenés szülés után még a kórházban sem, valószínűleg lassabban regenerálódik így minden.
máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!