Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan brutal vizes lab...

Csaszar utan brutal vizes lab valakinel?

Figyelt kérdés

Mind ket labam nagyon nagyon bevan dagadva

Kegyeltenul komolyan mondom

Ez terhesen is volt de ennyire nem most brutalis valakinek volt ilyen? Ugye nem jelezhet trombozist?


2021. aug. 22. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
trombozis veszély?
2021. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Nővért, orvost kérdezd meg!
2021. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
AZ orvos mit mond erre?
2021. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. A dokim azt mondta mozgassam, polcoljam fel és egyek sok tejterméket, yoghurtot,mkefírt, le is ment gyosan utána. De az orvost kérdezd meg, nehogy trombózis legyen. Mindket labad fel van dagadva? Ha nem, akkor azonnal orvos
2021. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, pedig terhesen egyáltalán nem vizesedtem. Kérdeztem sokszor,
2021. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

(Gyerek ráült a telefonra és elküldte)

Tehát kérdeztem sokszor, különböző orvosokat és nővéreket, mind azt mondta, hogy nem baj és elmúlik. Raktam alá párnát, pár nap alatt elmúlt.

2021. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilvan dokit kerdeztem korhazba bar nem mintha foglalkoznanak ott is az emberrel ;)

Mind a ket labam

2021. aug. 22. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Nekem császár után lett vízes a lábam, de nagyon, meg volt dagadva fájt. A nővér mikor meglátta azonnal elküldött sétálni, h beinduljon a keringés. 30 perc séta után kezdett jobb lenni.
2021. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk mondták, hogy ne lógassuk a lábunkat
2021. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Bár nem császáros voltam, de vizesedtem a terhesség vége felé, ami a szülés után még durvább lett. Nekem a szülésznő azt mondta hormonális, pár hét és teljesen lemegy. Így is lett.
2021. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!