Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esetekbe kell a szülésn...

Milyen esetekbe kell a szülésnél tolókocsit,császármetszést,altatást,infúziót alkalmazni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Császármetszésnél főleg akkor kell altatás, mikor nincs idő érzéstelenítőre várni.Tehát főleg életveszély esetén, illetve ha valakit gerincérzésteleníteni nem lehet valami betegség miatt.(legalábbis ez tuti).Infúziót akkor is adnak, ha simán programozott császármetszést csinálnak éber állapotba.
2021. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Császáros voltam HELLP közeli állapotban, a gyerekemmel együtt életveszélyben. Érzéstelenítettek (hálistennek nem altattak)
2021. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: közvetlen életveszély esetén mindenkit altatnak, mert nincs idő megvárni az érzéstelenítő hatásbeállását. A te esetedben nyilván volt erre idő, úgyhogy nem voltatok közvetlen életveszélyben (időben felismerték és elkerülték).
2021. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem altattak, indokolt lett volna (utólag tudtam meg, bár én örülök, hogy érzéstelenítve voltam)

A méhem majdnem odalett, a lányom pedig lélegeztetve volt 5napig.

2021. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván "benézte" az orvos. Nyilván ezt nem fogják elmondani.
2021. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!