Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen nasit lehet enni...

Milyen nasit lehet enni rögtön szüléd után?

Figyelt kérdés

Masodik szulesem lesz.

Az elso szules utan meg hagytak 2-3 orat pihenni a szulo ágyin utana vittek zuhanyozni. Volt hajnali 4 ora mire a “sajat” ágyamba keveredtem. Borzalmasan ehes voltam mert nem ettem szinte egesznap semmit akkor es csak szőlő volt nálam.

Ettem belőle de nem volt túl laktató ill. a szülésznő azt mondta ne egyek belőle sokat mert lehet a babának nem lesz jó.



Szóval.. a masodik szulesre kicsit jobban felkeszulve szeretnek valami ehető dolgot vinni amit csak rágcsàlni kell.

Pl.: ropi, keksz stb

Ti mit ajánlanátok?



2021. nov. 2. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Aldiban vettem ilyen 10-12 darabos csokis péksüteményt, előre csomagolt, azt be is toltam szülés után. Meg volt mégegy. Vittem crossiant-t,kekszet,ropit.

Szénhidrat diétán voltam 😅

Meg 2 nap alatt egy zsugor ásványvíz elfogyott.

2021. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én túrórudit ettem.
2021. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom hozott a büféből egy nagy szendvicset.
2021. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi. Miért ne lenne jó a babának a szőlő?? Ez hülyeség. Én pilótakekszet ettem.
2021. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Akkor majd en is össze vásárolok pár nasit.

Egyébként nem tudom a szőlő miert nem jo. Most nem fogok ráfeszülni erre a hasfájós témara mert hiaba nem ettem semmi olyat ami a babanak rossz lehet (foleg k betűs kajakat ugye a regi hiedelem szerint) meg is hasfajos volt.

2021. nov. 3. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én első szülés után nagyon éhes voltam, mert gyakorlatilag semmit nem ettem előtte és a vajúdás is elhúzódott. Éjfél körül vittek be a kórterembe (igen, szó szerint be kellett vinni, szédültem, valószínűleg leesett a vércukorszint). Mondta is a nővér, hogy egyek, igyak cukrosat. Még jó, hogy párom feltankolt, előre csomagolt gofrit ettem, meg gyümölcslevet ittam.
2021. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Én a kedvenc édességeimet ettem, gofrit, csokidarabos kekszet. Meg egy csomó szőlőt :-) Nem ártott a babának. 1 hós korában lett átmenetileg hasfájós, míg ki nem derült, hogy tejallergia miatt van. A rostok miatt hiszik sokan, hogy bizonyos ételek ártanak, a szőlőnél meg a vastag héja miatt, de ennek nincs alapja.
2021. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!