Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A rémálmom az indítás. Lehet...

A rémálmom az indítás. Lehet császárt kérni indítátás helyett abban az esetben, ha nem indulna be magától időben a szülés?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg akkor ha magankorhazban szulsz ! Allamiban tuti nem , amennyiben nem indokolt ! 😓
2022. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát kinek mi. Én a császártól félek. Inkább 4 indítás, mint a császár utáni regeneráció és az, hogy nem lehet velem a babám az első 24 órában (helyi protokoll szerint csak cicizni hozzák 3 óránként, jó eséllyel előre betápszerezve)
2022. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Magánban igen. Államiban nem kívánságműsor
2022. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. kapsz oxitocint a beindításhoz.
2022. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Magánklinikán ez lesz hozzád az első kérdésük: császár vagy hüvelyi szülés?


Nekem idő előtt elkezdett nyílni a mèhszáj, véreztem, rengeteget keményedtem, ezért feküdtem a terhességem java része alatt a rémálmom volt a koraszülés.

Terminus+10 napra inditottàk végül :)


Kifejezetten jó élmény. Nagyon hamar megvolt, rövid vajúdás, sok erő maradt a kitolásra. 8-ra mentem be a kórházba, 9-kor tették fel a prosztaglandin zselét, délben már túl voltam a zuhanyzáson, a kórteremben ebédeltem.

2022. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem volt indított szülésem, inkább ezt választanám, mint a császárt

2022. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt, borzasztó élmény volt, szépen el is húzódott, és még császár is lett a vége. Bár megcsászároztak volna alapból, megúsztam volna a tortúrát. Azután 2 napig volt nagyon rossz felkelni, utána rohamosan egyre jobb, egy hét múlva kb kiugrottam az ágyból. Inkább 5 császár még, mint még egy indítás.

De persze mindenkinek más. Olyan is van, aki simán és hamar megszül indítva.

Viszont állami kórházban ok nélkül nem fognak megcsászározni.

2022. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Az indítás valóban borzasztó. Ha túltolják az oxitocint akkor lehet villám szülés lesz. Ha lassan adagolják, akkor meg lehet nem fogsz tágulni. Nekem villám szülés volt, 4 óra alatt lezajlott az egész, semmi fokozatosság nem volt benne, egyből brutál erős mensis fájdalommal indult. Barátnőm meg nem tágult, több mint 24 órán át kínlódott, görcsölgetett de nem tágult rendesen, végül császár lett.
2022. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inditással milyen a szülés?
2022. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!