Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elbírtátok a bőröndöt amikor...

Elbírtátok a bőröndöt amikor mentetek a kórházba szülni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka leszek, egyedül fogok bemenni a kórházba. Nincs messze a kórház, 10 perc villamossal, csak néhol kell átemelnem majd a bőröndöt, kisebb lépcsőkön, padkákon.

Most lettem kész a bepakolással, és kb fel sem bírom emelni :(

Nincs itt ismerősöm akik el tudna kísérni, pláne, ha éjjel kéne mennem. Az a baj, hogy emiatt meg nem hívnék taxit, ha tényleg itt van egy köpésnyire a kórház...

Aki egyedül ment szülni, az hogy oldotta meg?


2022. jún. 24. 15:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy gurulós bőröndöt vittem, így csak húztam magam után. Taxival jöttem-mentem, mert 25 percnyire a kórház, a sofőr tette be a csomagtartóba. Nálunk a kórház bejáratnál van akadálymentesített lejtő, bent az épületben pedig lift.

Hazafele volt nehezebb, egyik kezemben a baba hordozóban, a másikkal húztam magam után a bőröndöt.

2022. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább a taxival számolj, mert nem tudni hogy leszel. Nekem a 20 percesek hirtelen 2-5 percesekké váltak és nagyon intenzívek lettek a fájások. A taxiba alig tudtam be/kiszállni, nem még villamosozni.
2022. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Taxival mennék és a sofőrt, ha megkéred segít felvinni a bőröndöt a szülőszobára, onnan pedig majd úgyis a beteghordók viszik az osztályra.
2022. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Hat ha nem rohansz be az elejen,akkor meg felesleges is,a vegen meg mar nem fogsz tudni a lakasbol se kimenni,5 vagy 2 perceseknek. Valaki ismerost kerj meg,amo ejszaka is riaszthato,nem fogsz tudni tomegkozlekedni,nem tudom, hogy gondoltad.
2022. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Elbírtam, hogy pakoltál annyi cuccot??
2022. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, én is most kaptam meg a kórházi listát, és elég szép hosszú... Már nem adnak semmit bent, mint régen, mindent magunknak kell. Tehát igen, sajnos van súlya a csomagnak...
2022. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

En sem értem, mit lehet ennyit pakolni.


En 2x szültem, mind a 2x sporttáskaval mentem be egyedül.


Ami a listán van, annak kb a fele felesleges

2022. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
5, ugye az megvan, hogy nem mindenkinek egyforma a teherbírása? Én pl. nem emelhettem 5 kilónál nehezebbet terhesen, orvosi utasításra.
2022. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Tisztálkodó szerek (tusfürdő, fogkrém, fogkefe, izz.gátló, fésű), popsi törlő, pelenkák (ebben a kórházban napi 3 db jár), hálóingek, fehérneműk, köntös, 2 papucs, bodyk, rugik, krémek, mellszívó, bimbó védő, törölközők, telefon töltő, egyéb személyes dolgok, eszembe sem jut minden, és hopp már fullon is van.

Nem tudom, itt mi a felesleges.

Barátnőmtől még a cumit is kérdezték most, hogy hozott-e? Miért nem?

2022. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Azt pakoltam, ami kell 3 napra, amit használok, + a babának.

Ja, meg tettem be pár palack 1,5 literes vizet, mivel errefelé a csapvíz ihatatlan.

Részletezzem, hogy csak a víz mennyit nyom?

2022. jún. 24. 16:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!