Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek,amikor megszület...

Mit éreztetek,amikor megszületett a kisfiatok?Ferjetek?

Figyelt kérdés
Lehet,hülye kerdésnek hangzik,de mi a párommal nagyon kisfiút szeretnénk, utána neztünk minden praktikának,rajta is vagyunk az ügyön.Azok veleményére vagyunk kiváncsiak,akik szintén fiúcskát szerettek volna és az is lett.Meg amikor kiderült,hogy fiú,milyen érzés volt?Ferjem azért szeretne kiscsávót,mert szerinte az apa-fiú kapcsolat felbecsülhetetlen.Én pedig azért,mert szeretném őket boldognak látni.Hülye válaszok kiméljenek!

2022. jún. 26. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok a férjedhez… zsák a foltját…
2022. júl. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én kislányt, férjem kisfiút szeretett volna.

Kisfiú lesz a baba, de már nagyon várom és majd a második vagy 3. Kislány lesz, ha nem , akkor is nagyon boldog leszek, mert úgy vagyok vele mostmár, hogy szinte mindegy milyen a neme, csak egészsêges legyen.

Kislány -kisfiú tök mindegy, ugyanugy szeretni kell az összes gyermeket, hisz a mi vérünk <3

2022. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Mindig is kislányos anyukának képzeltem el magam… az első gyermekem kisfiú, és nem érzem úgy, hogy őt kevésbé szeretném mint a születendő kislányomat… minden nemnek megvan a maga szépsége. De a mai világba az egészség a legfontosabb🥰

2022. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!