Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férfiak is átélnek szülési...

A férfiak is átélnek szülési vagy szüléshez hasonló fájdalmakat amikor nagyon erős szorulásuk van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az egyetlen fájdalom, amit a szüléshez szoktak hasonlítani, az a vesegörcs.
2010. szept. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egy nagyon erős szorulás semmi egy szülési fájdalomhoz képest. Az max olyan mint amikor popóba dugnak egy csajt, nem több.
2010. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azt mondta egy nő, hogy inkább szülne még egyet, mint még egy foghúzás injekció nélkül. :)
2010. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a foghúzás szuri nélkül az is sokkal szarabb, mint egy szorulás.
2010. szept. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy szorulas bolhacsipes a szuleshez kepest...
2010. szept. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szorulás semmiség a szüléshez képest.

A férjemnek mellék here gyulladása volt,akkor mondta,hogy kb. sejti,milyen a vajúdás.

De úgy is nézett ki.

2010. szept. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a vesegörcs a leginkább hasonló.
2010. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg a vesegörcs sincs olyan dúrva.

Nekem mindig is voltak veseproblémáim, sajnos terhességem alatt sem úsztam meg.

A 30. héten vesegörccsel vittek be, azt hittem baj van, és szülés van. Utólag visszagondolva majdhogynem összehasonlíthatatlan.

Végülis a vesém volt, és 31. hetesen 3 vesekövet kellett "megszülnöm". Egyik nap jött kettő, majd rá három napra a harmadik. Kegyetlen volt.

2010. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szorulásnál nem de bódítás, altatás nélkül elvégzett vastagbél tükrözésnél talán igen. Nekem volt egy ilyenem ami rettenetes volt. Egy női ismerősöm szerint (akinek már mindkettőben volt része) hasonlóan durva mindkettő :( (Egy már majdnem apuka 30F)
2010. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a vesegörcs az, ami hasonlítható a fájdalom intenzitását tekintve. Az még ilyen szinte az emberi tűrőképességet meghaladó, szinte eszméletvesztésig hatoló fájdalom. Sőt, nekem epegörcsöm is volt, az is nagyon fáj, de az mégsem éri el a szülési fájdalom intenzitását.
2010. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!