Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek voltak jóslófájásai és...

Akinek voltak jóslófájásai és indítani kellett a szülést, végül sikeres volt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre illetve többen is mondták nekem, hogy akinek voltak jóslófájásai azoknál általában sikeres a szülésindítás ha arra volt szükség. De akinek nem voltak jóslói ott általában végül nem volt sikeres az indítás és császárra került a sor mégis.

2022. okt. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze. Nekem volt jósló egy héttel előtte. Aztán fél napot vajúdtam, maj császár lett köldökzsinór előreesés miatt.
2022. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jóslóm, de sikeres volt az indítás. Nem hiszem, hogy van összefüggés.
2022. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt jósló fájásom, 41+1-re született a babám szülésindítás után rekord sebességgel természetes úton.
2022. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második és harmadik babám indított volt.

2. Nem volt jóslófájásom 7-kor bekötötték az Oxitocint, 11.35-re megvolt a baba.

3. Voltak jóslófájásaim, 8 után bekötötték az Oxitocint, 12.30-ra megvolt a baba.

Nálam tehát sikeres volt! ❤️

2022. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!