Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka programcsászárt...

Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe? Vagy jó férjként, ha szereti és tiszteli a feleségét, el kell fogadnia és mellette állnia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ehhez az anyán kívül senkinek semmi köze (sajnos állami kórházakban itthon ezt még mindig nem így gondolják).

Vagy miért akarna az apuka beleszólni?

2022. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
55%

1. Nem kérhet program császárt állami ellátásban.

2. Ha magánban kéri, akkor az anyagi vonzata miatt van joga a férjnek beleszólni.

3. Semmi köze nincsen a férj felesége iránti szeretetének és tiszteleténak ahhoz, hogy milyen véleményt alkot egy felesleges nagy hasi műtéttel kapcsolatban, amelyet követően őt is érinteni fogják jó esetben csak hetekig a negatív következmények.


A tisztánlátás kedvéért ajánlom a Császárvonal cikkeit, illetve Facebook csoportját, amit áttanulmányozva minden értelmes nő és férfi rá tud jönni arra, hogy a császár nem könnyebb és nem is kényelmesebb út.

2022. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
81%
Otthon egymás között megbeszélhetik, elmondhatja a nőnek a véleményét, de ha ő azt mondja, hogy császárt szeretne, akkor ezt nem írhatja felül, a végső szó nem a férfié, mivel nem az ő teste és nem ő fog szülni. Szóval ha megbeszélés után se változik az anyuka véleménye, az a legjobb, ha támogatja benne amennyire tudja.
2022. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
71%

2-es, szültem hüvelyi úton, valamint császármetszéssel is.

Nem érdekelnek a propaganda cikkek. A csodatermészetes szülésem után 1,5 évig terápiára jártam, hónapokig rémálmaim voltak, rettegtem az orvosoktól, kórházaktól. Kis korkülönbséggel akartunk gyerekeket, ennek ellenére nekem ÉVEK kellettek, hogy akár csak egy újabb terhesség gondolatával eljátsszak! Sőt, sokáig a fiam irányába is valamiféle haragot éreztem a szülés miatt. Senkinek nem kívánom azokat a heteket, hónapokat...


Utána pedig volt egy programozott császármetszésem, amiből hamar felépültem, maga a műtét is jó élményként maradt meg nekem és bármikor újra vállalnám az egész procedúrát. Szóval erről ennyit, a hüvelyi szülésnek sokkal több a komplikációja, csak éppen ezzel kapcsolatban ugyanúgy megy a propaganda, mint az anyatejes táplálás témájában.

2022. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
42%

Tápszeren nőttek fel a gyerekeink. Köszönik szépen, tökéletesen vannak! :D


De biztos nagyon vicces lehet neked, ha valakinek a hüvelyi szülés rémálom, nem pedig természet adta öröm.

2022. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
47%

#4


Lehet, hogy te így élted meg, de ettől függetlenül a természet nem a császárt alkotta meg természetes élettani folyamatnak az utódok világra hozására. Tagadni a természetes szülést, amit rajtad és néhány sorstársadon kívül nők milliói, sőt ha a Kezdetektől nézzük, milliárdjai végig tudtak csinálni minden gond nélkül, hatalmas nagy butaság.

Igen, van olyan, hogy traumaként éli meg egy nő a szülést és a császár neki később megváltás pont emiatt, ezt nem tagadom. De pont így neked sem kellene tagadni, hogy a te tapasztalatod nem az átlag. Egy klausztrofóbiás sem fog másokat lenézni és meghazudtolni, mert ő neki pánik rohama volt a liftbe ragadva. Sőt, propagandának sem fogja beállítani a nem klausztrofóbiás emberek tapasztalatát a liftben ragadásról.

2022. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
60%

Nem unjátok ezt fújni? Miért nem akarjátok elfogadni, hogy nem mindenkinek felel meg a "természetes szülés"?

Ti szüljetek, ahogyan akartok, de ne akarjátok már ezt másra is erőltetni! Meg jönni a szokásos dumával, hogy ezt nők millió végigcsinálják nap, mint nap... Mikor jöttök már ki a barlangból?!

2022. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok császárpárti, de azt gondolom, hogy igen a férj támogassa a párját, ha azt szeretné, viszont előtte tájékozódjanak, hogy milyen ,,meglepetések" várhatnak az anyára a császárral szülés közben, alatt vagy épp utána rövid és hosszú távon.Ha a nő így is azt szeretné azt tiszteletben kell tartani.
2022. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
16%

#8


Majd elfogadom, ha a császárb@zi nők is elfogadják, hogy attól, mert ők császárt választanak, vannak nők akik nem félnek a természetes szüléstől. Annyira el akarjátok fogadtatni magatokat és a véleményeteket, de ha valaki más véleményen van, mint ti, akkor az már titeket tagad. Miért van az, hogy azok a nők, aki természetes úton szültek tesznek magasról a program császárért rinyálókra, de fordítva ti soha nem fogadjátok el, hogy nem mindenki akar nagy hasi műtétet.

2022. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
40%

#4 nekem meg olyan császárom volt, hogy inkább soha több gyerekem se lesz


Amúgy az anyai halálozás esélye is 4* nagyobb a császár alatt , mint hüvelyi szülésnél.

2022. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!